Servis Bölgeleri

Eminönü Halı Yıkama

eminonu-hali-yikama

Eminönü Halı Yıkama

Şirketimiz  Eminönü halı yıkama merkezi olarak halı yıkama alanında hizmet vermektedir. Halı yıkama işinin ne kadar büyük bir titizlik ve hassasiyet gerektirdiğini bilen firmamız bunun için gerekli olan ve yeterli bütün teknik donanıma sahip olup bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu alanda yapılan fuarlara katılarak en ileri teknolojiyi bünyesine kazandırmaktadır. Halı yıkama ev hanımları için en büyük problemlerden birisidir. Çünkü ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar, hangi ürünleri kullanırlarsa kullansınlar evlerinde yapmış oldukları halı yıkama işinden asla memnun kalmamaktadırlar. Bu ise ev hanımlarının moralini bozmaya yetmektedir. Genel bir kanı olarak halı yıkama firmalarına da fazla güvenemeyen hanımlar halk tabiri ile iki arada bir derede kalmaktadır. Ancak firmamızın sahip olduğu teknolojiyi tanıyan hanımlar tereddüt göstermeden halılarını bize yıkatmaktadırlar. Çünkü halılar iplik ve dokuma farklılıklarından dolayı özen gösterilmesi gereken eşyalardır. Halılarını bu farklılıkları yıkamada da kendisini göstermelidir ve her halı için farklı bir yıkama programı gerekmektedir. Bizler halılarınız için gerektiği gibi yıkama programı uygulamakta ve her halınıza göre farklı yıkama yapmaktayız. Böylece hem halılarınız korunmakta hem de istediğiniz gibi temizlik meydana gelmektedir. Halı yıkamada; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı çeşitlerine göre yıkama çeşitleri gerçekleşmektedir. İşte bu sebeple firmamız ülkemizde ilk de fa garantili halı yıkama hizmetini sunmaktadır.

Eminönü koltuk yıkama merkezi olarak yine firmamız tarafından sunulan önemli bir hizmette koltuk yıkama hizmetidir. Koltuklarınızın ilk aldığınız gün gibi canlı ve parlak olmasını istiyor ancak yıkama sebebi ile koltuklarınızda bir solma meydana gelmesin istiyorsanız o zaman yine koltuk yıkama hizmeti için firmamızı tercih etmelisiniz. Firmamız koltuklarınız için önce vakumlama ardından da yıkama işlemi yaparak hem koltuklarınızı tozlardan arındırmakta hem de kaliteli bir yıkama meydana getirmektedir. Koltuk kumaşına göre seçtiğimiz şampuanla koltuklarınız yıpratılmadan garantili bir biçimde yıkanmaktadır.

Eminönü İstanbul denince akla gelen ilk semtlerdendir. Tarihi yarımada olarak bilinen kısımda yer alan Eminönü Haliç, Marmara ve İstanbul boğazı ile çevrilidir. 2008 yılına kadar ilçe belediyesi olarak devam eden Eminönü 2008 yılında Fatih ilçesine bağlanmıştır. Günümüzde olduğu gibi Osmanlı zamanında da İstanbul’un en canlı ve hareketli yerini oluşturan Eminönü Osmanlı zamanında deniz gümrüğünün ve gümrük birliğinin burada yer alması sebebi ile Eminönü ismini almıştır. Cumhuriyetin ilk yıllarında İstanbul’un merkez ilçesi olan Eminönü özellikle 1955 yılına kadar sürekli nüfus artışı göstermiştir. Bu tarihten sonra konut olarak inşa edilen yapıların ticaret merkezleri olarak kullanılması ile nüfus oranında ciddi bir düşüş yaşanmıştır