Servis Bölgeleri

Yenibosna Halı Yıkama

yenibosna-hali-yikama

Yenibosna Halı Yıkama

Halı yıkama alanında sektörün önde gelen firması olan Yenibosna halı yıkama merkezi ile sizlere en kaliteli halı yıkama hizmetini en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Ödemelerinizi dilerseniz nakit olarak dilerseniz kredi kartınızla kolayca yapabilirsiniz. Şirketimize telefonla veya online olarak web sitemiz üzerinden ulaşabilir ve halı yıkama siparişinizi verebilirsiniz. Şirketimiz size söz verdiği zamanda halılarınızı adresinizden alacak ve yine size söz verdiği zamanda adresinize teslim edecektir. Siz de kaliteli bir halı yıkama hizmeti almak istiyorsanız mutlaka şirketimizi tercih etmelisiniz. Bizler halı yıkama hizmetinde sizin memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız. Bu sebeple ev hanımlarının hassasiyetlerini göz önüne alarak kendimizi bu yönde geliştirmekte ve halı yıkama teknolojisindeki yenilikleri takip etmekte, size bu yeniliklerle gelmekteyiz. Bu sebeple bizler halı yıkamada bir ilke imza atarak halılarınız için farklı halı çeşitlerine göre farklı halı yıkama metotları uygulayarak hem halınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamakta, hem de daha hijyenik şartlarda halınızın temizlenmesini sağlamaktayız. Halı yıkamada kullandığımız ürünler sağlık açısından zararlı olmayan ürünler olduğu için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Sektörde öncü olan ve sektöre yön veren şirketimiz yine ilk kez uygulanan garantili halı yıkama hizmetini başlatmıştır.

Koltuk yıkamada da sektörün önde gelen firması olan şirketimiz bu alanda da sizlere uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Ev ve işyerinizdeki koltuklarınızın tamamının temizliğinde şirketimizi tercih edebilirsiniz. Şirketimiz size söz verdiği zamanda yerinde hazır olacak ve koltuklarınız için gereken yıkama işlemini en iyi şekilde uygulayacaktır. Yenibosna koltuk yıkama merkezi olarak sizlere koltuk yıkama işlerinizde en son teknoloji ile hizmet vermekteyiz. Öncelikle koltuklarınız vakumlama cihazlarımızla tozlarından arındırılmakta ve ardından da yıkama işlemine geçilmektedir. Vakumlamanın kaliteli bir temizlik için gerekliliği şarttır. Aksi takdirde yapacağınız temizlik yüzeysel bir temizlik olarak kalacaktır. Vakumlamadan sonra yıkama işlemi ile koltuk yıkama bitirilerek koltuklarınız teslim edilecektir.

 Yenibosna, Yenibosna spor kulübüne de ev sahipliği yapan Bahçelievler ilçesinin bir mahallesidir. Yenibosna’nın batı kesimi sanayi bölgesi iken doğu kısmı güzel bir yerleşim alanıdır. Bu çarpıklığın sebebi ise 1990 yılından itibaren yoğun bir nüfus artışı olması ve buna bağlı olan çarpık yerleşimdir.

Yenibosna bu çarpık yerleşim sebebi ile eski canlılığını kaybetmeye yüz tutmuşken İstanbul’un batı kesimine ait tüm hatların buradan geçmesi ve son dönemde yapılan büyük siteler Yenibosna’ya yeniden canlılık kazandırmıştır. Yenibosna Bakırköy ilçesinin bir semti iken daha sonra Bahçelievler’e bağlanmıştır. Yenibosna’nın Yıldırım Beyazıt, Fatih, Dereyolu ve Sanayi caddesi olmak üzere 4 caddesi bulunmaktadır.

Bunlardan Yıldırım Beyazıt Caddesi daha işlek ve canlılığın yaşandığı bir caddedir. Yenibosna Yatırım alan bir semt olması sebebi ile son zamanlardaki yatırımlarla çok daha modern ve yaşam alanları güzel bir yer haline gelmiştir.