Servis Bölgeleri

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Altınşehir Halı Yıkama

Şirketimiz Altınşehir halı yıkama merkezi olarak sizlere memnun kalacağınız bir halı yıkama hizmeti vermekteyiz. İstanbul’un en yaygın ve en güvenilir halı yıkama ağına sahip olan şirketimiz size halı yıkama alanında en kaliteli ve en iyi hizmeti gururla sunmaktadır.
Siz de Altınşehir’de ikamet ediyor ve evinizdeki veya işyerinizdeki halı ve koltukların yıkanma problemini dert ediniyorsanız artık bizimle bu dertten kurtulacaksınız.  Çünkü halılarınız sizden alınan randevu saatinde adresinizden teslim alınır ve yine size söz verilen sürede paketli olarak adresinize teslim edilir.

Halılarınızın alındığı andan itibaren teslim sürecine kadar geçen tüm süreçte halılarınız şirketimiz garantisi altındadır. Şirket olarak her çeşit halıların yıkanma işlemi tarafımızdan size verilmektedir. Bu sebeple halılarınızın sizin göstereceğiniz hassasiyetten daha fazla bir titizlikle yıkanacağından emin olabilirsiniz. Halınızın çeşidine göre halınıza en uygun yıkama yöntemi belirlenerek yıkama işleminiz gerçekleştirilir.

Firmamız tarafından step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuma yıkaması hizmetleri verilmektedir. Bununla beraber her türlü yatak yorgan yıkama ve yerinde yıkama hizmetleri de firmamız tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Halı yıkamada olduğu gibi koltuk yıkama hizmetinde de sektörde öncü olan firmamız her türlü koltuklarınızın yıkanma işlemleri için gereken hassasiyeti göstermektedir. Bizimle irtibat kurduğunuz takdirde size söz verilen vakitte koltuk yıkama işlemi için gelecek olan ekibimiz koltuğunuz ve koltuğunuzun kumaşına göre yıkama şeklini ve şampuanını belirleyip, koltuğunuzda özel bir leke varsa ona da özel olarak yıkama şeklini tespit ederek işleme başlayacak ve profesyonel bir şekilde yıkama işlemini gerçekleştirecektir. Şirketimiz Altınşehir koltuk yıkama merkezi ile çalışarak koltuklarını yıkatanlar yaşadıkları memnuniyet neticesinde firmamızı tercih etmeye devam etmektedirler. Eğer siz de memnun kalacağınız ve profesyonel bir temizlik kalitesi istiyorsanız mutlaka şirketimizle çalışmalısınız. Bizimle çalıştıktan sonra artık yeni bir firma ve yeni bir yıkama şirketi arama sorununuz kalmayacaktır. Çünkü sürekli müşteri sayımız gün geçtikçe artmakta ve buna bağlı olarak İstanbul içinde en yaygın servis ağımız ve merkezlerimiz sürekli artmaktadır.

Halı yıkama ve koltuk yıkama sektöründe ilklere imza atan şirketimiz online olarak sipariş kabul etmektedir. Halılarınızı hiçbir şekilde yıpratmadan garantili temizlik imkânı sunan firmamız zaman mefhumuna da son derece dikkat etmekte ve siparişlerinizin teslim alınma ile teslim edilme sürelerine azami ölçüde riayet etmektedir. Üstelik tüm bu hizmetler uygun fiyat güvencesi ile size sunulmaktadır.

İstanbul’un parlayan yıldızının Başekşehir olduğunu artık bilmeyen kalmadı. Başekşehir’deki gelişmeler, düzenlemeler Başekşehir’yi İstanbul’un en gözde semti yapmıştır. Tabi ki Başekşehir denince de akla Altınşehir gelmektedir. Çünkü Altınşehir Başekşehir’nin en işlek ve kavşak noktası olup Başekşehir’nin kalbi niteliğindedir. Bu sebeple Başekşehir için ismi gibi altın değerinde bir yerleşim yeridir.