Servis Bölgeleri

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

Ataköy Halı Yıkama

 

Bizler Ataköy halı yıkama merkezi olarak halı yıkama alanında Ataköylülere hak ettikleri hizmeti en iyi şekilde vermekteyiz. Ataköy Halı Yıkama fabrikası sizlerin halılarınızın çeşidine göre hem halı ve kilimleriniz için en doğru şampuanı kullanacak ve en doğru yıkama yöntemi ile halılarınızın temizliğini sağlarken aynı zamanda onların korunmasını da sağlayacağız. Böylece halınız daha uzun ömürlü olmakla birlikte sağlık yönünden de çok doğru bir karar vermiş olacaksınız.

Halı yıkama işlemleri olarak; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama hizmetlerini en iyi şekilde sizlere vermekteyiz. Halı yıkama işinizde bizi tercih etmeniz en doğru karar olacaktır.
Koltuk yıkama işinizde de Ataköy koltuk yıkama merkezi olarak aynı kalitede sizlere koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Günümüzde koltuklar için oldukça farklı tip kumaş ve kaplama kullanılmaktadır. Bunları yıpratmadan ve soldurmadan en güzel şekilde temizleyip yıkama işlemini gerçekleştirmek ise teknoloji ve deneyim gerektirmektedir. Bizler her çeşit koltuk yıkama hizmetinizde sizin yanınızda olarak sizlere hak ettiğiniz hizmeti vermekteyiz. Tüm ev ve işyerlerinizdeki koltuklarınız uzman ekibimizle en güzel şekilde temizlenmektedir. Memnuniyetinizi mutlaka kazanacağımız koltuk yıkama hizmeti için bizimle mutlaka çalışmalısınız.

Koltuk yıkama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken ve bilinmesi gereken önemli hususlar vardır; öncelikle koltuklarınızı şirketimiz gibi uzman bir kadroya teslim edip profesyonel bir temizleme tercih etmedikten sonra ne tür bir makine ile temizlik yapsanız da, hangi koltuk temizleme ürünlerini kullansanız da aldatıcı bir temizlikten öte elde edeceğiniz bir sonuç olmayacaktır. Deterjanın vereceği kokuya kanarak temizliğin gerçekleştiğini düşüneceksiniz. Ancak gerçekte koltuğunuz temizlenmiş olmayacaktır. Çünkü koltuk içinde hapsolmuş tozlar hala koltuğunuzda ve daha da koltuğunuzun derinlerine işlemiş vaziyette durmaktadır. Şirketimiz öncelikle koltuklarınızı bu tozlardan mükemmel bir şekilde arındıracak ve teknoloji harikası cihazları ile koltuklarınızın en derinlerinde bulunan tozları vakum cihazı ile çekecek, ardından da temizliğini en iyi şekilde gerçekleştirecektir.

 Ataköy bir dünya şehri olan İstanbul’un en gözde semtlerinden birisidir. Ülkemizde ilk uydu kent olan Ataköy Bakırköy sınırları içine dâhil olup 11 bloğa ayrılan apartman tipi yapıları ile bir ilden daha fazla nüfusa sahiptir. Emlak Bank projesi olarak hayata geçen Atakent’in nüfusu 2000 yılında 43 136 olarak tespit edilmiştir. Bünyesinde barındırdığı Ataköy Marina, Ataköy Atrium AVM ile oldukça lüks bir semt haline gelen Ataköy hala daha yükselen rezidance tarzı yapıları ile popülaritesini daha da artırmaktadır. Doğrusu Ataköy’de yaşam hayalini kurabileceğiniz yaşamdan çok daha öte bir hayattır.

Ataköy böylesine büyüyüp gelişirken Ataköy gibi bir semtte her hangi bir sektörde yer edinmek te oldukça zordur. Çünkü verdiğiniz hizmetin kalitesinin de Ataköy’e yakışır nitelikte ve mahiyette olması gerekmektedir.