Servis Bölgeleri

Atışalanı Halı Yıkama

Atışalanı Halı Yıkama

Atışalanı Halı Yıkama

Atışalanı Halı Yıkama

Bizler halı yıkama hizmetinde en iyi hizmeti sunmak için Atışalanı halı yıkama merkezi olarak hazır bulunmaktayız. Bizi aradığınızda veya aramanıza gerek olmaksızın online olarak bizimle irtibat kurduğunuzda sizin de en  uygun olduğunuz zamanda halılarınız teslim alınmak üzere randevu alınacak ve alınan randevu zamanında da gelip halılarınız teslim alınacaktır. Bundan sonra halınızın cinsine göre yıkama işlemi belirlenecektir. Atışalanı Halı Yıkama tesisimizde her çeşit halı yıkama işlemi yapılmaktadır. Eğer tüm halılar için aynı tip yıkama işlemi tercih edilecek olursa bu durumda halılarınız birkaç yıkama sonunda ciddi anlamda tahrip olacaktır. Bizler size; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi tüm halı yıkama hizmetlerini en mükemmel şekilde sunmaktayız. Halınızın yıkanama işlemi tamamlandıktan sonra kurutularak yine size verilen ve sizin için uygun olan vakitte adresinize teslim edilmekteyiz. Halı yıkama işlemlerinin profesyonelce yapıldığı şirketimizden memnun kalacağınızın garantisini bildirmek isteriz. Çünkü biz hem halınızı hem de sağlığınızı korumaktayız. Evinizde halınızı kendi imkânlarınızla ve uygun olmayan miktarlarda kullanacağınız deterjanlarla yıkayacağınız halılarınız başta size, kesenize ve sevdiklerinize zarar vermektedir. Üstelik bu şekilde halınızın hızlı bir şekilde yıpranmasını da sağlamış olmaktasınız. Çünkü halınızı yıkamaktan öte nasıl yıkadığınız da önemlidir. Bizler halınız için en doğru olan yıkama yöntemini uygulamaktayız.

Halılarınızda olduğu gibi koltuklarınız için de doğru olan koltuk yıkama yöntemi şirketimiz Atışalanı koltuk yıkama merkezi tarafından en iyi biçimde size sunulmaktadır. Koltuk temizliği halı temizliğinden daha hassas ve daha gerekli bir temizliktir. Çünkü halılarınız üzerine sadece basarsınız, ancak koltuklarınız üzerinde daha fazla zaman geçirirsiniz. Bu sebeple koltuklarınızın daha fazla temizliğe ihtiyacı vardır. Üstelik koltuklarınız halılarınıza nazaran oturduğunuzda solunum sisteminize daha yakın olduğu için daha fazla toz yutmanıza sebep olur. Bunun için de koltuk yıkama işleminden önce koltuklarınızın tozdan en güzel şekilde arındırılması gerekmektedir. Ancak koltuklarınızı tozdan arındırmanız sizin yapabileceğiniz bir işlem değildir. Elektrik süpürgeleri bu işlem için asla uygun değildir. Koltuğunuzda bulunan tozun sadece yüzeyindeki tozlarını alabilir. Bizlerse ileri teknoloji makinalar kullanarak koltuk temizliği için üretilmiş mükemmel cihazlarımızla koltuklarınızın içine işlemiz tozları vakumlama yaparak çekmekte ve koltuğunuzu tozlardan arındırmaktayız. Bundan sonra koltuğunuz için uygun olan koltuk yıkama yöntemini seçerek yıkama işlemini gerçekleştirmekte ve özel bir leke varsa onun da giderilmesi için gerekli olan çalışmayı yaparak yıkama işlemini bitirmekteyiz.

 Atışalanı İstanbul’un en güzel semtlerinden birisidir. Osmanlı zamanında Sultanların, devlet erkânından önemli kişilerin ve saray ordusu başta olmak üzere ordunun atış talimi yaptıkları yer olması hasebi ile Atışalanı ismi ile anılmaya devam etmektedir. Atışalanı İstanbul’da en güzel yaşanılacak semtlerden birisidir.