Servis Bölgeleri

Bağcılar Halı Yıkama

bagcilar-hali-yikama

Bağcılar Halı Yıkama

Bağcılar 1925 yılında Yeşilbağ adını almış İstanbul’un tarım üzerine bağlar ve bahçelerle kurulu şirin, güzel bir kasabası idi. 1970’lerin sonlarına doğru hızlı bir şekilde göç alması ile bağcılıktan eser kalmayan Bağlılar daha sonra Bağcılar adını alarak o günlerin hatırasını ismi ile yaşatmaya devam etmiş bir ilçedir. Bağcılar’da tekstil önemli bir yer kaplamakta ve İstanbul için tekstil alanında önemli bir merkez durumunda bulunmaktadır. İlçe sınırları içinde bulunan; İstoç, Oto Center, Tekstilkent ve Massit gibi önemli ticari merkezler ilçeye ayrı bir önem de kazandırmaktır. Tarihi kalıntıların oldukça yok olduğu ilçede birçok noktada tarihten gelen isimlendirmeler bulunmaktadır. Bağcılar günümüzde İstanbul’un oldukça yoğun nüfus sayısına sahip önemli bir ilçesidir.

Şirketimiz Bağcılar ve civarında yaşayan İstanbullulara halı yıkama sektöründe en kaliteli ve en mükemmel hizmeti vermektedir. Halı temizliği aslında ev hanımlarının değil bu alanda uzman olan ve gerekli malzemeleri nasıl kullanacağını bilen uzman bir kadronun işidir. Çünkü halı yıkama oldukça uzmanlık isteyen bir iştir. Sebebi ise halılar çeşit çeşit üretilmekte ve her halının dokunma sıklığı, kullanılan iplik yapısı farklı olmaktadır. Bu durumda eğer halınız için sürekli aynı tip yıkama uygulayacak olursanız bunun halınıza zarar vereceği aşikâr ve kaçınılmazdır. Bizler ise halınızın çeşidine göre halınız için uygun olan halı yıkama çeşidini uygulamaktayız. Bu hususta Bağcılar halı yıkama merkezi olarak sürekli tercih edeceğiniz halı yıkama merkezi olacağımızdan emin olabilirsiniz. Halılarınızı güvenli ellere teslim etmek ve içinizin rahat etmesini istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Öncelikle halılarınızın uzun ömürlü olması için en doğru yıkama yöntemini kullanmakla birlikte sağlık yönünden de size ve sevdiklerinize zarar vermeyecek halı şampuanları kullanmaktayız. Tüm bunları göz önüne aldığınızda bizi tercih etmeniz en doğru seçim olacaktır.

Koltuk yıkama alanında da Bağcılar koltuk yıkama merkezi olarak sizlere yine en kaliteli koltuk yıkama hizmetini gururla sunmaktayız. Çünkü koltuk yıkama halı yıkamadan daha önemli ve daha çok tecrübe gerektiren bir husustur. Koltuklarınızın kumaş yapısının bozulmadan temizlenmesi için koltuk yıkama hizmetini bizden almanız gerekmektedir. Koltuk yıkama işleminde bizler öncelikle koltuğunuzun kumaş yapısına göre uygun olan şampuan seçimini yaparak yıkama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ancak bundan önemli olan bir husus vardır ki, o da koltuğunuzun vakumlanarak tozlardan arındırılmasıdır. Bu tozlar siz koltuk silme yaptıkça koltuğunuzun daha da derinlerine inmekte ve koltuğunuza işlemektedir. Ancak bizim uygulayacağımız vakumlama tekniği ile öncelikle koltuklarınız sağlığınızı tehdit eden bu tozlardan kurtulmaktadır. Bundan sonra yıkama işlemi gerçekleştirilmekte ve koltuklarınız size ilk aldığınız gün gibi tertemiz olarak teslim edilmektedir. Bu arada eğer koltuğunuz üzerinde özel bir leke varsa ona özel uygulamamızla o lekeden de tamamen kurtulursunuz.