Servis Bölgeleri

Bahçelievler Halı Yıkama

bahcelievler-hali-yikama

Bahçelievler Halı Yıkama

Bizler Bahçelievler halı yıkama merkezi olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bahçelievler halı yıkama sektöründe öncü olan firmamız ile siz de halılarınızı sağlıklı bir şekilde temizleme imkânı bulacaksınız. Piyasada bulunan ve insanların sağlığına zarar vermekle beraber gerekli temizliği de sağlamayan ürünlerle uğraşıp kendinizi boşuna yoracağınıza gelin halılarınızı biz yıkayalım. Hem içiniz rahat etsin hem de gereken temizliğe kolayca ulaşın. Halı yıkamada temizlik için halının çeşidine göre şampuan ve halının cinsine göre yıkama şekli tercih edilmesi önemli bir husustur. Bu sebeple bizler step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuma yıkaması gibi her çeşit yıkama hizmetleri ilse siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti en uygun fiyatla sunmaktayız. Dilerseniz bizimle irtibat kurabilir veya online formu doldurarak halılarınızın yıkanma siparişini verebilirsiniz. Türkiye’de ve İstanbul’da ilk kez garantili yıkama hizmeti sunan firmamız garantisi ile hem halılarınız yıpranmadan mükemmel şekilde yıkanacak hem de lekeler tamamen halınızdan çıkacaktır. Siz de bu hizmetten yararlanmak için sitemizi ziyaret edebilir veya bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Koltuk temizliğinin halı temizliğinden daha önemli olduğu açıktır. Çünkü koltuklar daha çok üzerinde oturduğumuz ve temas ettiğimiz eşyalarımızdır. Bu sebeple koltuk yıkama işlemine olan ihtiyaç halı yıkamadan çok daha fazladır. Ancak insanlar maalesef uygun olmayan ücretlendirmelerden dolayı bu temizlikten geri kalmaktadırlar. Bu sebeple sizler firmamızı tercih ederek en doğru kararı vermiş olacak ve koltuklarınızı Bahçelievler koltuk yıkama merkezi farkı ile mükemmel bir şekilde yıkatmış olacaksınız. Kredi kartı ile ödeme imkânı veren firmamız koltuklarınıza özel olarak yıkama şekli uygulayacak ve böylece koltuklarınız aldığını gün gibi tertemiz ve capcanlı olacaktır. Koltuk yıkamada dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken en önemli hususlardan birisi; vakumlama işlemidir. Bu işlemle koltuğunuzun içine gizlenmiş olan tozlar koltuğunuzdan tamamen arındırılır. Böylece koltuğunuzu güvenle kullanırsınız.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için gerek koltuk yıkama gerekse halı yıkama işinizi işin profesyoneline yani firmamıza bırakarak hem harika bir temizlik elde etmiş olur, hem de sağlık açısından en uygun yıkamayı gerçekleştirmiş olursunuz.

 Bahçelievler Osmanlıdan da önce Bizans zamanlarında tarımcılığın ve bağ bahçe işlerinin en güzel şekilde kurulduğu, tarihte tam da yaşanılacak bir yerdi. O zamanlarda Hepdemon olarak adlandırılan Bahçelievler çok önemli bir noktada olmasından dolayı asla değerinden bir şey kaybetmemiştir. İstanbul’a gelen Avrupalılar, krallar ve hükümdarlarla birlikte tüm seyyahlar için son durak noktası olarak önemli kervansaraylara sahip bir yerleşim yeri olmuştur. Günümüzde de İstanbul’da en güzel şehirleşme planlarına sahip güzel ve İstanbul’un yaşanılacak en güzel yerlerinden biri olma özelliğine sahiptir.