Servis Bölgeleri

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir halı yıkama olarak halı yıkama alanındaki tecrübemizle deneyimlerimizi sizin hizmetinize sunarak halınız için en uygun yıkama şeklini ve halınıza en uygun yıkama şampuanını belirleyerek istediğinizden daha iyi sonucu size vermekteyiz.

Bahçeşehir ve civarında yaşayan İstanbullular artık halı yıkama ve koltuk yıkama derdinden kurtuluyorlar. Üstelik en uygun fiyata ve en mükemmel hizmet kalitesi ile kurtuluyorlar. Çünkü şirketimiz Bahçeşehir halı yıkama merkezi olarak tüm halılarınızı en uygun biçimde ve en hijyenik şartlarda yıkamaktayız.

Halı temizliği çok önemlidir. Çünkü üzerinizdeki kıyafetleri oldukça sık yıkamaktasınız. Ancak halılarınızı aynı sıklıkta yıkamanız mümkün değildir. Tabi bir de yıkma kaliteniz de düşük olursa işte o zaman ne kadar hijyenik bir ortamda yaşadığınızı düşünmelisiniz. Bunun için çözüm halınızı alıp silmek değildir. Çünkü bu şekilde siz ancak halınızın üzerindeki kirleri derine göndermiş olursunuz. Ve bilinçsizce kullanılan halı yıkama ürünleri halınıza olduğu kadar sizin sağlığınıza da zarar vermektedir. Çünkü halı çeşidine göre uygun bir deterjan ve yine buna uygun bir biçimde yıkama şekli tespit etmeniz gerekmektedir.

Artık siz de halılarınızı içiniz rahat bir şekilde kullanacak ve halılarınız üzerinde çocuğunuzun ve sevdiklerinizin gezmesinden dolayı bir endişe taşımayacaksınız. Zamanında teslim alma ve zamanında teslim etme gibi konularda sizin hassasiyetinize göre hareket eden firmamızdan mutlaka siz de memnun kalacaksınız.

Koltuk yıkama ise en halı yıkama kadar hatta daha da fazla özen gerektiren ve dikkat edilmesi gereken bir işlemdir. Çünkü koltuklarınızı halılarınıza nazarla çok daha fazla kullanmaktasınız. Üstelik bu sebeple de koltuklarınız aslında halılarınızdan daha fazla kir barındırmaktadır. Onun için koltuk temizliği de gerek temizlik gerekse sağlık açısından dikkat edilmesi gereken bir husustur. Koltuk temizliğinde şirketimiz Bahçeşehir koltuk temizleme merkezi olarak sizlere en güzel hizmeti sunacağız. Çünkü koltuk yıkama çok titizlik gerektiren bir husustur. Koltuklarınızda bulunan ve biriken tozları tamamen almadan koltuk yıkama yapmanız boşa kürek çekmenizden farksızdır. Bu sebeple uzman ekibimizin kullanacağı vakum cihazına ihtiyacınız olacaktır. Vakum cihazı koltuğunuzun derinlerine işlemiş olan tozları mükemmel bir şekilde çekecek ve sağlık açısından ve de hijyen bakımından sizi büyük bir sorundan kurtaracaktır. Üstelik koltuğunuz için en doğru olan temizlik şeklini belirleyerek koltuğunuza zarar vermeden temizliğini sağlamanız için mutlaka bizi tercih etmelisiniz.

 Bahçeşehir 15 yıldan beri toplu konut projeleri ile desteklenerek örnek bir uydu kent halini alan ve TOKİ tarafından inşa edilen Küçükçekmece Gölü’nün kuzeybatısında yer alan bir İstanbul kentidir. Bahçeşehir zengin yaşam alanları, oldukça fazla sosyal aktivite imkânları ile İstanbul’un örnek gösterilecek güzel semtlerinden biridir. Bahçeşehir’de yaşayanlar hem ulaşım noktasından hem de her yere yakınlık bakımından oldukça şanslıdırlar. Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen Bahçeşehir İstanbul’un en güzide mekanlarından olmaya devam edecektir.