Servis Bölgeleri

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş halı yıkama merkezi olarak halı yıkama alanında sizlere en mükemmel hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama; uzmanlık ve teknoloji gerektiren bir sahadır. Çeşit çeşit üretilen halıların yıkanması da elbette tek tip değil çeşit çeşit olmalıdır. Çünkü her halıya aynı şekilde uygulama yaptığınız takdirde halının yıpranmasına sebep olursunuz.

Beşiktaş halı yıkama fabrikamız Türkiye’de ilk kez garantili halı yıkama hizmeti vererek bu alandaki bilgi ve tecrübemizi gözler önüne sermekteyiz. Eğer halılarınızın aldığınız gün gibi canlı ve kirlerden arınmış olmasını istiyor, sağlık yönünden tam yıkanması bunun için de kanserojen içermeyen şampuanların kullanılmasını ve bu şampuandan tam olarak arınmasını yani mükemmel bir temizlik istiyorsanız yapmanız gereken hemen bizimle irtibata geçerek veya online olarak sipariş vererek halılarınızı bize teslim etmektir. Ekibimiz size söylenen zamanda halılarınızı adresinizden teslim alacak ve yine size söz verilen zamanda adresinize teslim edecektir. Size düşense sadece halılarınızı tertemiz bir şekilde yerlerine yerleştirmek olacaktır.

Beşiktaş koltuk yıkama merkezi koltuklarınızın temizliği için profesyonel çözüm sunmaktadır. Koltuk temizliğinin halı temizliğinde daha önde geldiği bilinmektedir. Ancak maalesef koltuk temizliği üzerinde her zaman aynı hassasiyetle durulmamaktadır. Hâlbuki koltuklarınız daha çok zaman geçirdiğiniz ve daha fazla temas halinde olduğunuz eşyanızdır. Bu sebeple koltuk yıkama asla ihmal edilmemesi gereken bir uygulamadır. Ancak eğer bu uygulamayı bilinçsiz bir şekilde gerçekleştirecek olursanız koltuğunuzu yıpratabilir ve rengini soldurabilirsiniz. Üstelik lekelerden de kurtulamayabilirsiniz. Koltuğunuzun kumaş yapısını bozmadan ve en önemlisi vakumlama sistemi ile koltuğunuzu sizi rahatsız eden sağlığınızı tehdit eden tozlardan arındırarak yapılan temizlikle oldukça memnun kalacaksınız. Çünkü sizin böyle bir vakumlama yapma şansınız bulunmamaktadır. Bununla birlikte koltuk kumaşına göre özel olarak tercih edilecek doğru şampuan ile koltuğunuz daha kolay temizlenecektir

 Beşiktaş’ın tarihi oldukça eskilere dayanır. İlk ismi kayıtlarda “Taş Beşik” anlamına gelen Kune Petro olarak geçmektedir. Seyyah Evliya Çelebi’nin ünlü Seyahatnamesine göre burada eskiden yaşlı bir papaz tarafından yaptırılmış büyük bir kilise vardır. Kiliseyi özel yapan ise İsa’nın yıkandığı ve Kudüs’ten getirilen Taş bir teknenin (Beşik – Taşın) bu kilisede olduğu yazılıdır. Ancak buranın ismi ile alakalı olarak daha kuvvetli olarak bilinen rivayet; Barbaros Hayrettin Paşa’nın gemilerini bağlamak için buraya beş taş diktirdiği ve bu sebeple “Beş – Taş” olarak isimlendirildiği zaman içinde kelimenin “Beşik – Taş” olarak değiştiği yönündedir.

İstanbul’un fethi sırasında ise ismi çifte sütun anlamına gelen “Diplokionion”dur. Tarih boyunca her zaman gündemde olmuş İstanbul’un en güzel yerlerinden olan Beşiktaş Çırağan Sarayı, Dolmabahçe Sarayı, Yıldız Sarayı ve Kasr ile köşklerin bulunması sebebi ile Osmanlı’nın yönetim merkezi haline gelmiştir. Şimdilerde ise İstanbul’un an canlı, en güzide yerleri arasındadır