Servis Bölgeleri

Beşyüzevler Halı Yıkama

Beşyüzevler Halı Yıkama

Beşyüzevler Halı Yıkama

Beşyüzevler Halı Yıkama

Beşyüzevler halı yıkama merkezi olarak halılarınızı adresinizden teslim alarak yine adresinize teslim ediyoruz. Türkiye’de ilk kez şirketimiz tarafından başlatılan ve halı yıkamada bir devrim niteliğinde olan garantili halı yıkama uygulaması şirketimiz tarafından başlatılmıştır. Beşyüzevler Halı Yıkama fabrikamız halı yıkamada en ileri teknoloji ve halı yıkama yöntemlerinin uygulandığı şirketimizde halılarınız özenle yıkanır ve halı çeşidine göre yıkama yapılır. Çünkü halılarınız çeşitli olduğu için yıkanmaları da çeşitli olmaktadır. Halı yıkamada uygulana yıkama çeşitleri başlıca; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuma yıkaması olarak sıralanabilir. Sizin halılarınız da hangi tür halı ise ona uygun en güzel yıkama şekli şirketimiz tarafından yapılacaktır.

Halı yıkamada bilinen yanlışlar vardır. Bunlar öncelikle halı yıkamanın pahalı olduğu ve halıları yıprattığı yönünde bilgilerdir. Ancak bu doğru değildir. Çünkü sizin evinizde halı yıkamak için harcayacağınız yıkama deterjanları, kullanacağınız su ve harcayacağınız zaman üstelik tüm bunlara rağmen elde edemeyeceğiniz bir halı temizleme yanında halı yıkama yaptırmanız çok daha karlı olmaktadır. Tabi ki sizin evinizde farklı tipteki halılarınız için farklı yıkama yöntemleri de uygulayamayacağınız da ortadadır. Bu durumda eğer halılarınızı bize teslim ederek halı yıkama yaptırmayacak olursanız asıl o zaman halılarınıza siz daha fazla zarar vermiş olursunuz. Tüm bu sebepler göz önüne alındığında yapılacak en doğru tercih bizimle irtibat kurarak halılarınızı bize teslim etmeniz ve gönül rahatlığı ile halılarınızı yıkatarak halı yıkama derdinden kurtulmanızdır. Evde halı yıkayarak yorulup bayram hazırlıklarınızı, gelecek misafirinize karşı yapacağınız hazırlığı eksik bırakacağınıza getirin halılarınızı biz yıkayalım siz de diğer işlerinize bakın. Halı yıkamada en güvenilir olan şirketimiz sizlere bu hususta en güzel hizmeti verecektir.

Beşyüzevler koltuk yıkama merkezi yine koltuk yıkama alanında da sizlerin yanınızdadır. Ev ve iş yerlerinizdeki koltuklar itina ile yıkanmaktadır. Bunun için öncelikle sizin ne kadar dövseniz de, ne kadar silseniz de çıkaramayacağınız ve koltuğunuza derinlemesine işlemiş olan tozlar kuvvetli vakumlama yöntemi ile koltuğunuzdan çıkarılmaktadır. Bu tozlar sizin ve sevdiklerinizin hayatını olumsuz olarak etkilemektedir. Vakumlama işleminin tamamlanmasından sonra koltuğunuzun kumaşına göre uygun olan şampuan seçilerek koltuğunuz güzelce yıkanır bu esnada eğer koltuğunuzda özel olarak yıkanması ve temizlenmesi gereken bir leke varsa o leke için ayrı bir uygulama yapılarak koltuğunuzun lekelerden tamamen arınması sağlanır ve koltuğunuz kurumaya bırakılır. Size söylenen zamanda gelip koltuk yıkama işleminizi en hızlı şekilde gerçekleştirecek olan ekibimizden siz de memnun kalacaksınız.

 Eski Edirne asfaltına göre Gaziosmanpaşa ile Sultangazi ileçeleri arasında kalmış olan semt İstanbul’un en tanınan semtlerindendir. Berec ile Sultangazi arasında kalan bu semt 500 evler olarak adlandırılmaktadır. İstanbul’un önemli yerleşim yerlerinden olan Beşyüzevler adından sıkça bahsettiren bir semttir.