Servis Bölgeleri

Beyoğlu Halı Yıkama

beyoglu-hali-yikama

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu İstanbul’un en hareketli, en eğlenceli ve fazla maceranın yaşandığı harika bir ilçesidir. İstanbul’a gelenler mutlaka Beyoğlu’na uğramak isterler. İsmini Fatih Sultan Mehmet zamanında almıştır. Şöyle ki; 1461 yılında Trabzon’da Rum Pontos devleti yıkılmış ve son imparatoru olan Davit Komannos ve sülalesi İstanbul’a getirilmiştir.Bunlar içinden Kalayanis Komannos’un oğlu Müslüman olmayı seçince tünel civarına yerleştirilmiş ve ondan sonra buraya beyin oturduğu yer anlamına gelen Beyoğlu adı verilmiştir. Beyoğlu Bizans döneminde nedense kullanılmayan ve bağ ve bahçelerle kaplı olan bir yer olmuştur. İstanbul yakasında oturan Bizanslılar buraya karşı yaka anlamında Pera demişlerdir. Cumhuriyet’in ilanı ile birlikte ilçe olan Beyoğlu günümüzde önemli bir kültür ve sanat ve de eğlence merkezi haline gelmiştir.
Şirketimiz Beyoğlu ve civarında yaşayanlara halı yıkama hizmetini en mükemmel şekli ile sunmaktadır. Beyoğlu halı yıkama merkezi olarak faaliyetlerini sürdüren şirketimiz bu alanda tüm teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek kendini sürekli geliştirmekte ve en son ve en ileri teknoloji ile en mükemmel şekilde halılarınızı yıkamaktadır. Bu sebepledir ki, ülkemizde ilk defa garantili halı yıkama uygulaması başlatan şirketimiz bu bağlamda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmıştır.Çünkü halı üretimi büyük bir sektördür ve oldukça farklı iplik çeşitlerinden değişik kalite ve dokuma kalitesinde halılar üretilmektedir. Böylesine geniş bir yelpazeye sahip olan halı piyasasında eğer siz halılarınızı tek tip yıkamaya tabi tutacak olursanız bu durumda istediğiniz sonucu alamazsınız. Bunun farkında ve bilincinde olan firmamız kendisini sürekli geliştirerek halı çeşitlerine göre yıkama tekniklerini teknoloji desteği ile geliştirmiş ve sizlere en iyi hedefi vermek için gereken her türlü donanımını hazırlamıştır.

Siz de halılarınızı güvenle şirketimize teslim edebilir ve halı cinsiniz göre belirlenecek yıkama şekli ve de halınıza göre seçilecek şampuana göre halınızda mükemmel temizliği görebilirsiniz. Zamanında teslim alma, zamanında halınızı teslim etme, kredi kartı ile ödeme, uygun fiyat politikası ve online sipariş gibi birçok yeniliği sektöre kazandıran firmamızdan siz de memnun kalacaksınız.

Halı yıkamanın yanında Beyoğlu koltuk yıkama merkezi olarak ta faaliyetlerini sürdüren firmamız koltuk yıkama alanında da sizi memnun edecek ve yüzünüzü güldürecek çalışmalara imza atmaktadır. Çünkü halıda olduğu gibi koltukta da kumaş farklılıkları özel temizliği gerektirmektedir. Ama bundan önce daha önemli olan bir husus vardır ki o da; koltuğunuz içinde bulunan tozların vakumlama işlemine tabi tutularak tozlardan arındırılmasıdır. Özellikle günümüz şartlarında koltukların içine hapsolan tozlardan mutlaka koltuklarınızın temizlenmesi gerekir. Aksi takdirde sizin temizlik olarak yaptığınız silme işlemleri bu tozların daha da derinlere inmesinde öte geçmemekte ve size sahte bir temizlik sunmaktadır. Bu sebeplerle koltukta gerçek temizlik için siz de bizi tercih edin.