Servis Bölgeleri

Çeliktepe Halı Yıkama

celiktepe-hali-yikama

Çeliktepe Halı Yıkama

Çeliktepe, İstanbul’un Kâğıthane ilçesine ait bir mahalledir. Sanayi, Emniyet evleri, Telsizler, Harmantepe, Ortabayır, Gültepe ve son olarak ta Şişli’ye bağlı olan Esentepe ile çevrilmiştir. İETT garajının 1950 yılında kurulması ile yerleşime açılan semt bundan sonra hızla gelişmeye başlamıştır. 1950 yılında göç almaya başlayan semte 1970 yılında göç akımı oldukça artmıştır. İETT çıkışında bulunan arazinin Türkiye’nin en değerli arazisi olması bu bölgedeki arsa ve konut fiyatlarını da artırmıştır. İstanbul’un en lüks semtlerinden olan Çeliktepe Kâğıthane’nin en kalabalık olan yedinci semtidir.

Şirketimizin kurmuş olduğu Çeliktepe halı yıkama merkezi Çeliktepe ve civarında oturanlara en kaliteli ve en güvenilir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Ev halıları ve iş yeri halılarınız adresinden teslim alınarak yine adresine teslim edilmektedir. Halı yıkama teknolojisinde en ileri seviyede teknolojiyi kullanan şirketimiz bu alanda meydana gelen tüm gelişmeleri yakinen takip etmekte ve sizlere bu alanda en iyi hizmeti sunabilmek için var gücü ile çalışmaktadır. Ülkemizde ilk defa garantili halı yıkama hizmeti başlatan şirketimiz böylece her türlü halılarınızı itina ile yıkamaktadır. Zaten halı yıkamada önemli olan halının cinsine göre doğru yıkama yapmak, doğru miktarda şampuan kullanmak, doğru sertlikteki fırça ile doğru şekilde baskı uygulayarak halınıza göre bir yıkama yapabilmektir. Sayılan tüm bu özellikleri sizin evinizde veya işyerinizde yapma imkânınız yoktur. Ancak halınızın sahte bir şekilde değil de gerçekten tertemiz olmasını istiyorsanız o zaman siz de mutlaka bize gelmelisiniz. Halı yıkama sektöründe yılların tecrübesini bir araya getiren firmamız sizler için en doğru yıkamayı zamanında yaparak halılarınızı söz verdiği zamanda müşterilerine teslim etmektedir.

Halı yıkamadaki hassasiyeti aynı şekilde koltuk yıkamada da gösteren Çeliktepe koltuk yıkama merkezi tüm koltuklarınızı garantili olarak yıkamaktadır. Koltuk temizliğinde en önemli hususlardan olan vakumlu temizleme şirketimiz tarafından en güzel şekilde yapılmakta ve koltuklarınız bütün tozlarından arındırılmaktadır. Vakumlama işlemi koltuk yıkama işinde çok önemli bir yer almaktadır. Çünkü koltuklarınızı yıkamak için marketlerden aldığınız koltuk temizleme ürünleri maalesef sizi yanıltmakta ve koltuğunuzun yüzeyinde sahte bir temizlik meydana getirmektedir. Çünkü bu şekilde yapılan silme işleminde koltuklarınızın içindeki tozlar asla çıkmamaktadır. Sadece koltuğunuzun yüzeyi silinerek parlamakta ve güzel kokusu ile de sizi etkilemektedir. Ancak kullandığınız ürünün etkisi kısa sürede geçtiğinde geriye kalan yine tozlar ve kirlerdir. Bu sebeple etkili bir koltuk temizleme için siz de öncelikle bizimle irtibat kurmalısınız. Böylece tarafımızdan koltuklarınız önce vakumlanarak tozlarından arındırılacak, ardından da koltuğunuzun kumaşına göre seçilecek olan doğru şampuan ile koltuklarınız mükemmel bir şekilde temizlenecek ve koltuğunuzda özel bir leke varsa onunla da özel ilgilenilerek koltuklarınız tertemiz olarak size teslim edilecektir. Siz de her türlü koltuk ve halı yıkama işlemlerinizde şirketimize güvenebilirsiniz.