Servis Bölgeleri

Edirnekapı Halı Yıkama

edirnekapi-hali-yikama

Edirnekapı Halı Yıkama

Edirnekapı, İstanbul’un Fatih sınırları içinde bulunan ve en meşhur olan semtlerinden birisidir. Bizans ve Osmanlı zamanında Surlardan Edirne’ye giden yola bu kapıdan çıkıldığı için bu ismi almıştır. Yoksa onun haricinde Edirne ile herhangi bir ilişkisi yoktur. Kanuni Sultan Süleyman’ın kızı Mihrimah Sultan’ın isteği ile yapılan Mihrimah Sultan Cami burada bulunmaktadır.

Ayrıca Edirnekapı Mezarlığı da burada bulunup oldukça meşhur bir mezarlıktır. İstanbul fethinde ve daha önceki kuşatmalarda şehit düşen Osmanlı ve İslam askerlerinden burada oldukça fazla yatan vardır ve mezarlığın Osmanlı zamanındaki ismi sır tekke olup ilk şehitler buradadır. Ancak mezarlığın tam olarak sınırları bilinmemektedir.

Osmanlı zamanında Müslümanlar arasında yaygın olan adetlerden birisi de bayram namazlarından sonra cemaatin Sır Tekke’de toplanarak burada yatan şehitler için dua etmeleridir.

Edirnekapı ve civarında oturanlar için Edirnekapı halı yıkama merkezi olarak verdiğimiz halı yıkama hizmeti Edirnekapı sakinlerinin memnuniyetini ve takdirini kazanmıştır. Çünkü halı yıkama hizmetine gereken önemi veren şirketimiz bu alandaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek sizlerin memnuniyeti için gereken hassasiyeti göstermektedir.

Ülkemizde ilk defa garantili halı yıkama hizmeti veren firmamız aynı zamanda online olarak sipariş almakta ve aldığı siparişleri zamanında adresten teslim alıp yine zamanında adresine teslim etmektedir. Kredi kartı ile ödemelerin kolayca yapılabildiği şirketimiz aynı zamanda uygun fiyat politikası ile de müşterilerinin beğenisini kazanmaktadır. Halı yıkama ciddi emek gerektiren ancak bununla birlikte deneyim ve tecrübe de isteyen bir iştir. Evlerde özellikle küçük çocukların olduğu evlerde hijyene annelerin ne kadar önem verdiği bilinmektedir. Ancak önem vermek yeterli değil bunu fiiliyata aktararak gerekenin yapılması icap etmektedir. Burada gereken asla halı yıkama ürünleri ile halınızı silmek değildir. Çünkü silmek ile yıkama birbirinden çok farklı şeylerdir. Bizler her halı için halının iplik ve dokunma kalitesine göre halıya özel olarak yıkama tekniği uygulayarak hem halınızın daha uzun ömürlü olmasını sağlamakta, hem de istediğiniz hijyeni sağlamaktayız. Özellikle sağlık açısından halı yıkama için kullandığınız ürünlerin kanserojen içerip içermediğini çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Bizler halı yıkamada sizin ve sevdiklerinizin zarar görmemesi için bu mükemmel temizliği gerçekleştirirken size ve sevdiklerinize zarar vermeyecek, kanserojen içermeyen ürünler kullanmaktayız.

Halı yıkamada olduğu gibi Edirnekapı koltuk yıkama merkezi olarak her türlü koltuk yıkama işlerinizde de sizin yanınızdayız. Koltuk yıkamanın halı yıkamadan daha fazla hassasiyet gerektirdiği ortadadır. Çünkü koltuklar halıdan daha fazla kullandığımız eşyalarımızdır. Böyle olunca koltuk yıkama çok daha özen gösterilmesi gereken bir husustur. Bunun için öncelikle koltuklarınızdaki tozların koltuklarınızdan arındırılması gerekmektedir. Bu işlem için özel olarak kullandığımız vakumlama cihazlarımız koltuklarınızı tozlardan tamamen arındırmaktadır. Ardından koltuğunuzun kumaşına göre doğru şampuan seçimi ile yıkama işlemi gerçekleştirilmekte ve koltuklarınız temiz bir şekilde size teslim edilmektedir.