Servis Bölgeleri

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent halı yıkama merkezi olarak tüm halılarınızı en güzel şekilde memnuniyetinizi garanti ederek yıkamaktayız. Esenkent Halı yıkama fabrikamız sektöründe müşteri memnuniyeti çok önemlidir ve firmamız bunun farkındadır. Çünkü müşterilerin halı yıkama şirketlerinden en büyük şikâyeti halıların yıpratılmasıdır. Ancak bizler bu hususta sizlere garanti vermekteyiz. Çünkü firma olarak halılarınızın yıkanmasında gereken hassasiyeti tam olarak göstermekteyiz. Ev halıları veya işyeri halıları, halılarınızda deformeye sebebiyet vermeden itina ile yıkanmaktadır hem halınız en iyi şekilde korunuz hem de halınız mükemmel bir şekilde yıkanır.

Bunun sebebi ise halılarda bilinmesi gereken ve dikkat edilmesi gereken bazı huşulardır. Bunlar öncelikle halılarınız farklı ipliklerden ve farklı dokuma modellerinden üretildiği için her bir halının dokusu ile iplik kalitesi bir birinden farklıdır. Bu ise kaçınılmaz olarak halılarda her halı için farklı bir yıkama programını gerektirmektedir.

Bizler firma olarak halı çeşitlerine göre farklı yıkama alternatifleri ile halınıza uygun yıkama şekli seçmekteyiz. Tabi ki halınızın yıkanması için şampuan seçimi de önemlidir. Halı yıkama da son teknolojiyi kullanan şirketimiz bu özellikleri ile sizlere en mükemmel yıkamayı sunmaktadır. Artık siz de halılarınızı güvenle şirketimize teslim edebilir ve halılarınızı bize yıkatabilirsiniz. Halı yıkamada ülkemizde her zaman ilkleri gerçekleştiren şirketimiz garantili halı yıkama ile yine bir ilke imza atmıştır.

Online olarak sipariş verme imkanı, kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve uygun fiyat politikaları ile müşterilerinin memnuniyetini kazanan firmamızdan siz de mutlaka memnun kalacaksınız. Halınızın hem aldığınız ilk günkü gibi canlı ve parlak olması hem de dokusunun korunması için siz de hemen halı yıkama işlemi için bizimle irtibat kurun ve halı yıkama işinizi bize bırakın.

Halı yıkamada olduğu gibi koltuk yıkama hizmetinde de öncü olan şirketimiz yine koltuk yıkama işinizde size güven veren isim olacaktır. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi ve tozlardan arındırılması için mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Esenkent koltuk yıkama merkezi olarak sizlere koltuk yıkama alanında en kaliteli hizmeti sunacak olan firmamızdan siz de mutlaka memnun kalacaksınız. Koltuk kumaşlarının farklılığı en az halı çeşitlerinin farklılığı kadar çoktur. Hatta artan koltuk üretimi ve markaları ile koltuk kumaşları çok daha fazla farklı çeşitlerde üretilmektedir. Ev ve işyerlerinizde bulunan koltuklarınızın en güzel şekilde yıkanması ve aynı zamanda canlılığının korunması için siz de koltuk yıkamada uzman olan kadromuza güvenebilirsiniz. Şirketimiz koltuk yıkama işleminde öncelikle koltuklarınızı tozlardan arındırmakta ve ardından koltuk kumaş cinsine göre şampuan ve yıkama şekli belirleyerek koltuğunuzu itina ile yıkamaktadır.

Esenkent, Maltepe sınırları içinde yer alan D 100 karayolunun kuzey tarafına kurulmuş olan Gülsuyu ve birinci Askeri Dikimevi tarafından çevrelenmiş güzel bir mahalledir. Memur ve emeklilerin yoğun olduğu mahallede 25 bin civarında nüfus bulunmaktadır.