Servis Bölgeleri

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama

 

Bizler de şirket olarak Esenler halı yıkama merkezi bünyesinde sizlere Esenler halı yıkama fabrikamızda hak ettiğiniz hizmeti vermekteyiz. Halı yıkamanın zorluğu ev hanımlarını oldukça yormaktadır. Ancak bu yorgunluğa rağmen istenilen netice de alınamamaktadır. Alınan pahalı halı yıkama şampuanları, deterjan ve saire ürünler halı yüzeyinde kısa süreli bir temizlik meydana getirmekte kısa zaman içinde de bu temizliğin sahte bir temizlik olduğu anlaşılmaktadır.

Bu sefer halı yıkama için çeşitli robotlar alınmakta ancak onlarda oldukça pahalı olmaktadır. Sonuç olarak halı yıkama işinin sizin işiniz olmadığı ortaya çıkmaktadır. Bizler şirket olarak halı yıkama alanında dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyor ve en ileri teknoloji kullanarak sizlere halı yıkama hizmeti veriyoruz. Bizi tercih ettiğinizde ne kadar doğru bir karar verdiğinizi görmüş olacaksınız. Çünkü firmamız halılara tek tip yıkama uygulamamakta halı cinsine göre yıkama şekli belirlemektedir. Bu sebeple de ilk kez garantili halı yıkama hizmeti şirketimiz tarafından müşterilerin hizmetine sunulmaktadır. Siz de bu hizmetten yararlanarak halılarınızı en mükemmel şekilde teslim alabilirsiniz. Zamanında halılarınızın adresinden teslim alınması, zamanında teslim edilmesi, online olarak sipariş verebilme, kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve uygun fiyat politikaları gibi müşterilerimizin halı yıkama firmasından beklentilerinin fazlasını müşterilerimize sunmaktayız.

Esenler koltuk yıkama merkezi olarak koltuk yıkama alanında da sizlere en kaliteli hizmeti sunan şirketimiz koltuk yıkama alanında da yine en çok tercih edilen firmadır. Koltuklarınız için elde edebileceğiniz en güzel temizliği size en uygun şekilde sunan şirketimiz öncelikle koltuklarınızın tozlarını vakumlama cihazları ile almakta ve ardından da koltuk kumaş cinsine göre şampuan ve yıkama şekli belirleyerek doğru yıkama ile hem koltuklarınızın temizliğini sağlamakta hem de koltuklarınızın canlılığını korumaktadır. Koltuğunuzda özel bir leke varsa onunla ayrıca ilgilenilerek koltuğunuz tertemiz yıkanmaktadır. Koltuk temizliğinde doğru adres firmamızdır.

Esenler, Bizanslılar zamanında tarım amaçlı olarak kullanılmış önemli bir yerleşim alanıdır. Litros (Esenler) ve Avas (Atışalanı) bölgesinde yaşayan Rumlar bu bölgenin en eski ahalisidir. Esenler ve Atışalanı Osmanlı’nın İstanbul’u fethine kadar Bizans’ın özellikle savaş zamanlarında tarım ve gıda ihtiyaçlarını önemli ölçüde karşılayan ve ekonomik olarak destek sağlayan köylerdir. Fetihten sonra boşalan köylere Yunanistan’dan gelen göçmenler yerleşmiştir.

Ayazma yolu üzerinde bulunan ve Esenler’i Davutpaşa yoluna bağlayan su kontrol kuyuları, Üçyüzlü, Ayazma Çeşmesi, su terazisi ve ve yıkık vaziyette bulunan kilise o zamanların mimarisini yansıtmaktadır. Alanda şimdi Esenler Otogarı olarak adlandırılan ülkenin en büyük otogarı bulunmaktadır. İstanbul surlarının yıkılması ile Esenler askeri açıdan büyük önem kazanmış bir alandır. Esenler tarihini daha çok İstanbul tarihi ile beraber kabul etmek gerekir. Esenler günümüzde hem önemli bir ticaret ve sanayi merkezi hem de büyük bir yerleşim yeridir.