Servis Bölgeleri

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama merkezi olarak bizler Esenyurt’ta yaşayan İstanbullulara en kaliteli ve Esenyurt halı yıkama fabrikamız  Esenyurt’a yakışır bir halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkamanın zorluğunu ve ev hanımlara getirdiği külfeti bilen ancak buna karşın halı yıkama firmalarına halılarını teslim etmekten çekinen ev hanımları için garantili halı yıkama projesini gerçekleştiren ve geliştiren firmamız memnuniyetiniz için gerekli olan tüm çalışmaları yerine getirmektedir. Halı yıkama dikkat ve titizlik gerektiren en önemlisi de tecrübe gerektiren bir iştir.

Halı yıkamada yılların tecrübesini ve birikimini bir araya getiren firmamız sizleri bu alanda memnun etmek için elinden geleni yapmaktadır. Halı yıkamada farklı halı çeşitlerine göre farklı yıkama sistemleri sunan ve bu hususta en gelişmiş teknolojilere sahip olan firmamız halılarınızı en güzel şekilde temizleyerek size teslim etmektedir. Halı yıkamada step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok çeşit halıya ait yıkama programı gerçekleştiren firmamız halının dilinden anlayarak halıyı yıpratmadan temizlik sağlamaktadır. Tabi ki halılarınız yıkanırken sağlığınız da unutulmamakta ve sağlığınız ve sevdiklerinizin sağlığı için gerekli olan tedbirler düşünülerek kanserojen içermeyen temizlik şampuanları kullanılmaktadır. Eğer siz de hem halınızın en güzel şekilde yıkanmasını istiyor hem de halınızın yıpranmamasını istiyorsanız o zaman mutlaka şirketimizi tercih etmelisiniz. Online olarak sipariş verebileceğiniz hizmetimizden mutlaka memnun kalmanız gereken tüm hassasiyet gösterilmekte, halılarınız zamanında adresinden teslim alınarak yine zamanında teslim edilmekte, kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlanmakta ve uygun fiyat ile halılarınız yıkanmaktadır.

Esenyurt koltuk yıkama merkezi olarak sizlere en kaliteli hizmeti yine tarafımızdan verilmektedir. Koltuk yıkamada uzman olan ekibimiz koltuklarınızı en güzel şekli ile yıkayacak ve size koltuk temizliğinde mükemmel bir temizlik sunacaktır. Koltuk yıkama genel olarak iki aşamadan meydana gelir. Birincisi sizin asla yapamayacağınız ancak çok önemli olan bir aşamadır ki, bu da koltukların tozlarından arındırılmasıdır. Güçlü vakumlama cihazlarımızla bu işlemi gerçekleştirmekteyiz. İkincisi ise doğru şampuan seçimi ile yıkama işlemidir.

 Esenyurt, 2008 yılına kadar Büyükçekmece’ye ait bir semt iken bu yılda Kıraç beldesi ile birleşmek suretiyle ilçe hüviyeti kazanmıştır. Esenyurt Marmara bölgesinin Trakya alt bölgesinde yer almaktadır. Esenyurt nüfusunu daha çok; Ardahan ve Kars başta olmak üzere Ağrı, Erzurum ve Artvin ilinden gelenler oluşturmaktadır. Esenyurt on dokuzuncu yüzyılda Ekrem Ömer Paşa’ya ait bir çiftlik olarak kullanılmıştır. Buranın hissedarlarından Ekşinozgillerden Ekşinoz adını iktisap etmiştir. Ekşinoz ismi 1967 yılında Esenyurt olarak değiştirilmiştir. Genelde göçmenlerin oluşturduğu Esenyurt son yıllarda oldukça lüks olarak inşa edilen toplu konut projeleri ile çok daha cazip ve popüler bir yere gelmiş ve lüks semtler arasına katılmıştır.