Servis Bölgeleri

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

Eyüp Halı Yıkama

 

Sizlere en iyi hizmeti vermek için kurduğumuz Eyüp halı yıkama merkezi ev ve işyerlerinizde ki halılarınızı en güzel şekli ile yıkamaktadır. Halı yıkama alanında sektörde öncü olan firmamız halılarınızı yıpratmadan ve hijyenik olarak sağlığa zarar vermeyen, kanserojen içermeyen şampuanlarla yıkamaktadır. Halıların üretim farklılıklarını göz önüne alarak ilk kez firmamız tarafından başlatılan uygulama ile halılarınız cinsine göre farklı yıkama programlarına tabi tutularak yıkanmaktadır.

Buna göre; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi farklı halı cinslerine göre uyguladığımız halı yıkama çeşitleri ile sizlerin memnuniyetinizi kazanmaktayız. Halının dilinden anlayan firmamız yine ilk kez garantili halı yıkama başlatmış olup ayrıca müşteri memnuniyetini artırmak için, online olarak sipariş verme, kredi kartı ile ödeme imkanı, halılarınızın mutlaka zamanında teslim alınıp zamanında teslim edilmesi ile uygun fiyatları ile halı yıkama sektöründe ilkleri hayata geçirmiştir. Halılarınızın dokularını, canlılığını koruyarak ilk günkü gibi tertemiz olmasını istiyorsanız siz de firmamızı tercih etmelisiniz.

Koltuk yıkama alanında da çığır açan firmamız Eyüp koltuk yıkama merkezi ile hizmet vermektedir. Koltuk yıkamada sizin memnuniyetinizi kazanacak olan firmamızın farkı; öncelikle koltuklarınızın vakumlama tekniği ile tozlarından arındırılmasıdır. Bu işlem koltuklarınız için büyük önem taşımaktadır. Çünkü tozlardan arındırılmadan yapılacak olan yıkama işlemi sahte bir temizlik olacaktır. Gerçekte koltuğunuzun hijyenik olarak temizlenmesi için koltuklarınızın tozlardan arındırılarak koltuğunuzun kumaşına göre yıkama şekli ve şampuan seçilerek doğru yıkamanın yapılması gerekmektedir. Siz de firmamızı tercih ederek gerek koltuk yıkama gerekse halı yıkamada istediğiniz kalitedeki yıkamaya kavuşabilirsiniz.

 Eyüp, İstanbul’un en önemli ve en tanınmış ilçelerinden birisidir. Bulunduğu nokta itibarı ile tarih boyunca sürekli olarak yerleşim yeri olarak kullanılmıştır. Bizans döneminde de güzel bir yer olan Eyüp Osmanlı döneminde büyük ün kazanmış ve günümüzde de hala o şekilde devam etmektedir. Eyüp ilçesini en özel yapan şey manevi atmosferidir. Çünkü İstanbul fethinde kabri bulunan ve Peygamberimizin mihmandarı olan Eyüp Sultan Hazretleri burada yatmaktadır. Adına inşa edilen türbe ve Cami sebebi ile milyonlarca ziyaretçiyi kendisine çekmektedir.

Esasen Eyüp’te bilinenin aksine 7 sahabe bulunmaktadır. Bunlardan ayrı olarak Osmanlı zamanını birçok önemli devlet adamı ve büyük âlimleri ile büyük zatlarının kabirleri de hep buradadır. İnsanlar Eyüp sınırları içine girdiklerinde kendilerini farklı bir havada bulurlar. Sanayi devrinin başlaması ile başta Feshane gibi Osmanlı ordusuna fes üretimi yapan ve fabrika ile diğer fabrikaların kurulması haliç için büyük bir talihsizlik olmuş ve Haliç’i kirletmiştir. Ancak daha sonraları bu fabrikaların kapatılarak Haliç’in temizlenmesi ile şimdilerde Eyüp tekrar canlılık kazanmıştır.