Servis Bölgeleri

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

Fatih Halı Yıkama

 

Fatih halı yıkama merkezi olarak Fatih ilçesinde oturan tüm İstanbullulara en güzel şekilde halı yıkama hizmeti veren şirketimiz halı yıkama sektöründe öncü bir firmadır. Halı yıkama ev hanımları için oldukça yorucu ve meşakkatli bir iş olup sonunda da istedikleri sonucu alamadıkları bir zahmettir. Bizler halı yıkama alanında sektörde ilkleri gerçekleştirerek garantili halı yıkama hizmetini sizlere sunmaktayız.Böylece halınızın cinsine göre yıkama yaparak hem halınızı korumakta hem de halınızın temizliğini en güzel şekilde yapmaktayız. Halı çeşitlerine göre; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama teknikleri ile her türlü halınızı bizlere teslim edebilirsiniz.Bununla birlikte halılarınız size söylenen zamanda adresinizden teslim alınır ve yine size söylenen zamanda adresinize teslim edilir. Kredi kartı ile kolay ödeme imkanı, zamanında teslimat, uygun fiyat imkanları ile artık firmamızı tercih ederek halı yıkamakta en karlı siz olmaktasınız. Hem zamandan kazanacağınız, hem ekonomik olarak daha doğru karar vereceğiniz hem de çok daha kaliteli bir yıkama sonucu alacağınız halı yıakma işinizde bizlere güvenebilirsiniz.

Halı yıkama alanında olduğu gibi koltuk yıkama alanında da sektörde öncü olan şirketimiz her türlü koltuklarınızı en güzel şekilde temizlemektedir. Fatih koltuk yıkama merkezi olarak alanında tecrübeli personelimizle koltuklarınızı en güzel şekilde yıkamaktayız. Vakumlama tekniği ile öncelikle koltuklarınız tozlarından kurtulmaktadır. Ev hanımlarının böyle bir teknik uygulamadan yaptığı temizlik maalesef sahte bir temizliktir ve koltuklarınız için gerçek bir temizlik değildir. Çünkü bu tozlar koltuğunuzda olduğu sürece gerçekten koltuğunuzu temizlemiş olmazsınız. Vakumlama işleminden sonra koltuğunuz kumaş cinsine göre seçilen şampuanla koltuğunuza uygun yıkama şekli ile yıkanmaktadır.

 Fatih, İstanbul’un merkezi sayılan ve tarihi Suriçi olarak adlandırılan yerdir. Güneybatı’sında Zeytinburnu, Kuzeybatı’sında Eyüp, Kuzeyden Haliç ile Doğu’dan İstanbul Boğazı ve Güney’den Marmara Denizi ile çevrelenmiş harika bir yerdir. Tarihi son yapılan kazı çalışmalarına göre M.Ö. 8500 yıllarına kadar dayanmakta olan Fatih tarihi, turistik ve ticaret merkezidir.

Tarih boyunca defalarca kuşatılan ve Bizans’ın merkezi olan Fatih en sonunda ismini verdiği Fatih Sultan Mehmet Han tarafından fethedilerek tarihe geçmiştir. Fetihten hemen sonra Ayasofya Müzeye çevrilmiş ve Topkapı sarayının inşasına başlanmıştır. Hızlı bir şekilde iskân edilen Fatih fetihten 50 yıl kadar sonra Avrupa’nın en büyük ilim ve kültür şehri haline gelmiştir. Kanuni döneminde de birçok değerli eser kazanan şehir 1509 depreminde çok sayıda eserini kaybetti.

Fetih’ten sonra Fatih Sultan Mehmet’in adına yaptırdığı cami ile isimlendirilen şehir kısa zamanda büyük bir ilim merkezi haline geldi, Fatih külliyesi zamanın en büyük fakültesi durumunda idi. günümüzde hala İstanbul’un en önemli ve merkezi yerlerinden birisidir.