Servis Bölgeleri

Ferahevler Halı Yıkama

ferahevler-hali-yikama

Ferahevler Halı Yıkama

Ferahevler İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı oldukça güzel bir mahallesidir. İstanbul’un belki de en sakin mahallelerinden olan Ferahevler Sarıyer ilçesinin en güzel mahallerinden birisidir. Semtte son zamanlarda artan yatırımlarla Sarıyer çok daha fazla cazip bir yer haline gelmektedir.

Ferahevler halı yıkama merkezi olarak firmamız Ferahevler ve civarında oturan İstanbullulara Halı yıkama alanında en kapsamlı hizmeti vermektedir. Halı yıkama ve koltuk yıkama alanında sektörde öncü olan firmamız sizlerin memnuniyeti için sürekli olarak çalışmalarını artırmaktadır. Bu bağlamda ilklerin de öncüsü olan şirketimiz ülkemizde ilk kez garantili halı yıkama hareketi başlatmıştır. Garantili halı yıkama önemlidir. Çünkü bu sayede halılarınız hem istediğiniz gibi mükemmel bir şekilde yıkanmakta hem de sağlık yönünden hiçbir tehdit oluşturmamaktadır. Halı yıkamanın önemi ailedeki herkes için özellikle küçük çocuklu aileler için çok daha mühimdir. Çünkü halılar zaman içinde birçok mikrobu içinde barındırmaktadır. Halınızın bütün bu lekelerden temizlenmesi çok önemlidir. Ancak eğer halınıza doğru bir temizlik uygulamazsanız bu kirlerden halınızın temizlenmesi mümkün değildir. Evinizde ise böyle bir temizlik yapabilme şansınız hiç yoktur. Çünkü halınızı temizlemek için alacağınız halı şampuanları ve her türlü temizlik maddeleri sizin içi ancak sahte bir temizlik meydana getirecek ve güzel kokusu ile sizi cezbedecektir. Hâlbuki halınızın içinde sizin ve sevdikleriniz için birikmiş olan kirler olduğu gibi durmakta hatta sizin yardımınızla halının içine daha da sinmektedir. Ancak yapacağınız güçlü bir temizlik ile bu durumdan tamamen kurtulabilirsiniz. Böyle bir temizlik ise ileri teknoloji ile desteklenmiş bir halı yıkama temizliğidir. İşte firmamız size böyle üstün bir temizlik sunmaktadır. Eğer halınızın aldığınız gün gibi tertemiz olmasını istiyor ve içiniz rahat etsin istiyorsanız o zaman yapmanız gereken firmamızla irtibat kurarak halılarınızı bize teslim etmektir. Halılarınız size söz verilen zamanda evinizden teslim alınır ve bu saatten sonra firmamız garantisi altında yıkanır ve yine size söylenen saatte teslim edilir.

Halı temizliğinin önemi büyüktür. Ancak koltuk temizliği halı temizliğinden çok daha önemli sayılacak kadar mühimdir. Çünkü koltuklarınız halınıza nispetle çok daha sık kullanılan eşyalarınız olduğu için daha fazla önem arz etmektedir. Koltuklarınızın temizliği halılarınızın temizliğinden çok daha zor ve meşakkatlidir. Çünkü koltuk yıkama çeşitli aşamalardan meydana gelir ve sizin bunu evinizde yapma şansınız yoktur. Bizler Ferahevler koltuk yıkama merkezi olarak koltuklarınızın temizliği için gereken özeni göstermekteyiz. Bunun için öncelikle koltuklarınızda birikmiş olan tozları vakumlama cihazı ile vakumlama yaparak tozlarından arındırmaktayız. Bu işlemin yapılması koltuk temizliğinde çok önemlidir. Böylece koltuklarınız tozlarından kurtulur. Ardından da koltuğunuzun kumaşına göre uygun olan şampuanı seçerek koltuğunuza yıkama uygulanır. Bu yıkamadan sonra da özel temizlik gerektiren bölge varsa orası temizlenerek temizlik tamamlanmış olur.