Servis Bölgeleri

Florya Halı Yıkama

florya-hali-yikama

Florya Halı Yıkama

Florya halı yıkama merkezi en iyi donanımla hizmete başlamıştır. Halı yıkama yı sizin için bir külfet olmaktan çıkarak sadece bir telefon görüşmesi veya internetinizden online olarak sipariş verme şekline dönüştürdük. Halı yıkama alanında devrim niteliğinde yeniliklerle karşınıza çıkan Florya halı yıkama merkezi sizleri bu alanda mutlaka memnun edecektir. Halı çeşidine göre yıkama programı ile halılarınızı en güzel şekilde yıpratmadan ama bununla birlikte mükemmel bir temizlikle yıkayan firmamız alanında uzman kadrosu ile sizin memnuniyetinizi kazanacaktır. Artık şirketimiz sayesinde içiniz rahat olarak halılarınızı siz de şirketimize teslim edecek ve şirketimiz ayrıcalıklarından yararlanarak halılarınızın en güzel şekilde yıkanmasını sağlayacaksınız. Sizin için en doğru seçim olan halı yıkama da siz de şirketimize güvenebilirsiniz. Zamanında adresten teslim alma, zamanında adrese teslim etme gibi hizmetler başta olmak üzere internetten online sipariş verme, kredi kartı ile kolayca ödeme, uygun fiyat ve garantili halı yıkama gibi daha birçok imkanları size sunmaktadır. Siz de halılarınızı bize teslim ederek rahat edeceksiniz. Artık ev ve işyerinizin halılarını yıkamak veya yıkatıp ta memnun kalamam gibi sorunlar yaşamayacaksınız.

Florya koltuk yıkama merkezi halı yıkamada olduğu gibi koltuk yıkamada da hizmetinizdedir. Koltuklarınızın tamamını en güzel şekli ile yıkatmak istiyorsanız tercihiniz bizden yana olmalıdır. Çünkü şirketimiz koltuklarınızı en güzel şekilde yıkamaktadır. Koltuk yıkamada en önemli adım koltuklarınızın biriktirdiği tozdan arınmasıdır. Eğer siz de koltuklarınızı tozlarından arındırmak istiyorsanız yapmanız gereken hemen bizimle irtibat kurmak ve koltuklarınızı tozlarından arındırmaktır. Güçlü vakumlama cihazlarımızla koltuklarınıza zarar vermeden gerçekleştireceğimiz vakumlama işleminin ardından yıkama işlemine geçmekteyiz. Böylece koltuklarınızın kumaşlarını çok daha sağlıklı bir şekilde kirlerden arındırmaktayız. Kaliteli koltuk yıkamada standart yıkamanın ardından eğer koltuğunuzda özel lekeler varsa onların temizlenmesi gelmektedir. Uzman ekibimiz koltuğunuzun temizliği için gereken tüm işlemleri hassasiyetle uygulayacaktır. Halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetinde öncü olan şirketimizden siz de memnun kalacaksınız.

 Florya, Marmara denizi sahilinde Küçükçekmece ile Yeşilyurt arasında 19. Yüzyıla kadar pek te önemsenmeyen bir avcı uğrağı durumunda iken Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurucusu olan Atatürk’ün buraya karşı gösterdiği ilgi ile canlanıp hareketlenmiş ve oldukça da değerli bir yer olmuştur. Atatürk’ün Florya hatıraları çeşitli kaynaklarda mevcuttur. Burada kendisinin emri ile inşa edilen köşk Atatürk’ten sonra da zamanın Cumhurbaşkanları tarafından kullanılmıştır. 2011 yılında açılan dev Akvaryum dünyanın tüm deniz canlılarını bir arada bulundurması ile tek olma özelliği taşımaktadır. 100 dönüm üzerine 22 bin metrekare olarak inşa edilen akvaryum her biri 6 bin 800 metreküp su hacmine sahip 64 tanktan oluşmaktadır. Toplamda 15 bin çeşit kara ve deniz canlısını bir arada barındıran akvaryum yerli ve yabancı turistleri Florya’ya çekmektedir.