Servis Bölgeleri

Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Gazi Mahallesi Halı Yıkama

Şirketimiz Gazimahallesi’nde de açtığı Gazimahallesi halı yıkama merkezi siz değerli halkımıza en güzel ve en kaliteli halı yıkama hizmetini gururla sunmaktadır. Gazi Mahallesi Halı Yıkama hizmetinde öncü olan şirketimiz bu alanda siz değerli müşterilerine en güzel hizmeti vermektedir. Halı yıkamak ev hanımları için oldukça zahmetli ve meşakkatli bir iştir. Ancak hanımlar bu kadar zahmete rağmen istedikleri gibi bir sonuç alamamaktadırlar. Oldukça pahalı satılan halı temizleme deterjanları ile sadece halının yüzeyinde kısa süreli işe yarayacak bir temizlik meydana gelmekte bu temizlik halının derinlerine maalesef işlememektedir. Hâlbuki halı temizliğinde halının derinlemesine temizlenmesi önemlidir. Bu sebeple bu kadar masrafa girip istediğiniz sonucu alamamaktansa yapmanız gereken en doğru şey halı yıkama işinizde bizi tercih etmenizdir. Bu hususta ev hanımlarının düştüğü bir hata da pahalı halı temizleme robotları satın almaktır. Bu robotların sağladığı temizlik te maalesef yeterli değildir. El ile yapılan temizliğe göre güzel gibi görünse de aslında bu temizlik te gerçek halı temizliğinin yanında yetersiz kalmaktadır. Bu durumda en doğru tercih yine halı yıkama merkezimizden yardım almaktır. Çünkü bu robotlar halınızı tam olarak ıslatarak mükemmel bir temizlik meydana getirmemektedirler. Şirketimiz tarafından teslim alınana halılar ise üstün teknolojik donanıma sahip merkezimizde halınıza uygun yıkama yöntemi ile en güzel şekli ile yıkanmaktadır. Ülkemizde ilk defa şirketimiz tarafından başlatılan garantili halı yıkama ile halılarınız güvencemiz altındadır ve halınızın iplik ve dokuma çeşidine göre halınız için en doğru olan yıkama yöntemi tercih edilmektedir. Online olarak sipariş verebildiğiniz sistemimizde halılarınız size söylenen vakitte adresinizden teslim alınır ve size söz verilen vakitte teslim edilir. Uygun fiyatlarla yapılan yıkama işleminde isterseniz ödemelerinizi kredi kartı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Halı yıkama alanında olduğu gibi koltuk yıkama hususunda da sektörde öncü olan firmamız sizlere bu hususta en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Gazimahallesi koltuk yıkama merkezi olarak ev ve işyerlerinizdeki tüm koltuklar itina ile en güzel şekilde temizlenmektedir. Koltuk yıkama işlemini sahip olduğumu teknoloji ile en kaliteli şekilde gerçekleştiren ekibimiz temizlikten önce koltuklarınızı tozlarından arındırmaktadır. Vakumlama olarak adlandırılan bu işlemde öncelikle koltuklarınız içine gizlenmiş olan ve yapacağınız her türlü temizliği engelleyen tozlarından arındırılır ve ardından koltuğunuzun kumaşına göre doğru olan şampuan çeşidi ve yıkama tekniği ile koltuk yıkama işlemine geçilerek koltuğunuz mükemmel şekilde yıkanır.

 Gazimahallesi, İstanbul’un Sultangazi ilçesine ait bir mahalledir. Mahalle özellikle 1995 yılında yaşanan ve Gazimahallesi olayları ile uzun süre gündemi meşgul etmiştir. Oldukça üzücü olayların yaşandığı mahalle her ne kadar insanların zihninde tatsız birer hatıra ile birlikte kötü bir imaj da bırakmış olsa günümüzde Gazimahallesi İstanbul’un güzel mahallelerinden birisidir.