Servis Bölgeleri

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un en büyük birinci, Türkiye’nin ise en büyük ikinci büyük ilçe olma özelliğine sahip, sonradan kurulmuş ama çok hızlı büyümüş ender ilçelerinden birisidir. 1950’li yıllara kadar Eyüp ve Çatalca ilçeleri sınırları içinde bulunan Gaziosmanpaşa taşlık ve kıraç bir yapıya sahip olduğundan önceleri halk arasında Taşlıtarla olarak adlandırılmaktaydı. 1950 Yıllarına kadar hayvancılığın yanında sadece birkaç küçük atölyeye sahip olan ilçe, 50’den sonra sanayinin Eyüp ve Rami’ye kayması ile birlikte oldukça büyük göç almış ve hızlı bir şekilde 1 milyonluk büyük bir ilçeye ulaşmıştır. Gecekonduların en yoğun olduğu bölgelerden biri olan Gaziosmanpaşa çarpık altyapısından da hızlı bir şekilde kurtulacak projelere ev sahipliği yaparak büyük gökdelenlerin de boy – boy yükseldiği bir yer olmuştur.

Gaziosmanpaşa ilçesi İstanbul’un adından en çok bahsettiren ilçelerden birisidir. Bizler de Gaziosmanpaşa halı yıkama merkezi olarak sizlere bu merkezimizde halı yıkama alanında ihtiyaç duyduğunuz desteği sağlamakta olup her türlü ev ve işyeri halılarınızı büyük bir itina ile yıkamaktayız. Halı yıkamada en ileri teknolojilerin kullanıldığı şirketimizde halılarınız merkezimizin garantisi altında yıkanmaktadır.

Bizler halı yıkamanın ev hanımları için ne kadar büyük bir önem taşıdığının ve istedikleri temizliğe evlerinde ulaşamadıklarının farkında olarak böyle mükemmel bir merkez açıp sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktayız. Artık ev hanımları pahalı halı yıkama robotlarına gereğinden fazla ücret ödeyerek veya pahalı deterjanlar alıp ta kendilerini yorarak memnun olmadıkları temizlikle karşı karşıya kalmak zorunda kalamayacaklar. Halı yıkama sektöründe en uygun fiyatları sunan şirketimize halılarınız yıkatarak hem kara geçecekler, hem de istedikleri temizliğe kolayca ulaşacaklar. Halı yıkama işlemlerinde şirket olarak önce sağlığınızı, sonra da istediğiniz temizlik standartlarını düşünmekteyiz. Bu bağlamda halılarınızın için kullandığımız halı yıkama şampuanları üstün temizlik sağlayan ancak kanserojen içermeyen halı yıkama şampuanlarıdır. Eğer siz de halı yıkamada hem sağlığınızı hem de kaliteli bir temizliği düşünüyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Sahip olduğumuz teknoloji ile size en iyi hizmeti vereceğiz. Sektörde yılların bilgi ve tecrübesini bir araya getirmiş olan firmamız İstanbul’da en fazla tercih edilen halı yıkama firması olmaktadır.

Gaziosmanpaşa koltuk yıkama merkezi olarak ta yine sizlere koltuk yıkama alanında en kaliteli ve özverili hizmeti sunmaktayız. Koltuk yıkamanın en az halı yıkamak kadar önemli olduğu ortadadır. Hatta koltuklarla daha fazla temas halinde olduğumuz için koltukların halılardan çok daha fazla özen istediği bile söylenebilir. Bizler koltuklarınızı önce tozlarından arındırmakta, ardından da koltuklarınızın temizliğini en güzel şekilde yapmaktayız. Vakumlama tekniği ile koltuklarınızın tozlarından arındırılması çok önemlidir. Çünkü bu işlem yapılmadan meydana gelen temizlik temizlik olmamaktadır. Vakumlama işleminden sonra koltuğunuzun kumaş çeşidine göre doğru şampuan ile etkili bir temizlik yapılarak koltuklarınız mükemmel bir şekilde teslim edilmektedir.