Servis Bölgeleri

Göktürk Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama

Göktürk Mahallesi, İstanbul’da Eyüp ilçesini oluşturan 21 mahalleden birisidir. Avrupa yakasının en bilindik ve en gözde semtlerinden biri olan Göktürk, mükemmel doğası ve manzarası ile yatırımcıların ilgi odağı olmuştur. Oldukça muntazam bir yerleşkesi olan Göktürk yaşam için İstanbul’un en lüks villaların bulunduğu yerlerdendir. Oldukça lüks bir semt olan Göktürk son zamanlarda belli kesimin ilgi odağı haline gelmiş ve bu durum Göktürk’teki arsa ve daire fiyatlarını oldukça fazla etkilemiştir. Göktürk, İstanbul’da en güzel yaşanılacak yerlerden birisidir.

Göktürk halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında hak ettiğiniz hizmeti en iyi şekilde verecek olan firmamız. Kurulduğundan itibaren İstanbul’un en çok tercih edilen halı yıkama şirketi olmuştur. Çünkü şirketimiz halı yıkama alanındaki tüm gelişmeleri yakinen takip edip sistemini sürekli olarak geliştirmektedir. Sahip olduğu teknoloji ile halılarınıza yönelik olarak çeşitli yıkama sistemleri geliştiren şirketimiz halınız için iplik ve dokuma kalitesine göre yıkama çeşidi geliştirmiştir. Sektöre sürekli olarak yenilikler kazandıran firmamız sizlere en çok hassas olduğunuz alanlarda memnuniyetinizi kazanacak hizmetler sunmaktadır. Halı yıkamak ev içinde mümkün değildir.

Eğer evinizde bir takım ürünler kullanarak halınızı yıkadığınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü ev içinde sadece silme olarak adlandırılacak işlemi yapabilirsiniz ki, bu da gerçek temizlik değildir. Sadece 3 ila 5 günlük geçici bir temizlik şeklidir. Halınızı böyle bir temizlikle 1 – 2 yıl asla idare edemezsiniz. Bu sebeple halınızın en güzel şekilde yıkanması gerekmektedir. Şirketimiz uygun fiyatı ile kredi kartı ile ödeme kolaylığı gibi imkânları ile sizlere halı yıkama alanında en çok ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri sunmaktadır.

Bütün bunlarla birlikte Göktürk bölgesindeki halılarınızı adresinizden zamanında teslim almak, söz verdiği zamanda teslim etmek ve garantili yıkama olanakları ile de en fazla tercih edilen halı yıkama markası olmaktadır. Tüm bu sayılanları göz önünde bulundurarak siz de halınızı emin ve güvenilir ellere teslim etmek istiyorsanız şirketimizi tercih etmelisiniz. Halı yıkama sektöründe her zaman güvenilen ve itimat edilen bir isim olarak şirketimiz size hak ettiğiniz hizmeti layıkıyla verecektir.

Göktürk halı yıkama alanında olduğu gibi koltuk yıkama alanında da size en iyi hizmeti yine şirketimiz Göktürk koltuk yıkama merkezi verecektir. Şirketimiz bu alanda da en ileri teknolojik donanıma sahiptir. Koltuk yıkamada şirketimiz oldukça hassas davranarak koltuklarınız için gerekli olan tüm aşamaları en güzel şekilde gerçekleştirmektedir. Öncelikle koltuklarınızın içinde birikmiş olan ve sizin için bir tehdit oluşturan tozlar koltuğunuzun içinden vakumlama teknolojisi ile çekilmekte ve böylece koltuklarınız tozlarından kurtulmaktadır. Bundan sonra koltuğunuzun kumaş çeşidine göre seçilen şampuan ile koltuğunuz yıkanmakta ve özel bir kir varsa onunla da meşgul olunarak koltuğunuz tertemiz olarak size teslim edilmektedir. Halı ve koltuğunuz için en kaliteli temizlik şirketimiz tarafından özenle yapılmaktadır.