Servis Bölgeleri

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama

Güneşli Halı Yıkama

Bizler de Güneşli halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında en iyi hizmeti sunmaktayız. Halı yıkama sektöründe her zaman sektöre yenilikler katan ve bu sebeple de en çok tercih edilen halı yıkama firması olan şirketimiz bu kaliteyi şimdi Güneşli ’ye taşımaktadır. Halı yıkamada müşterilerin en hassas olduğu noktalar; öncelikle halıların söz verilen zamanda adresinden alınmasıdır. Adresinden alınan halının söz verilen zamanda tekrar adresine getirilmesi de gerekmektedir. Halı yıkamak uzmanlıkla beraber teknoloji ister.

Çünkü halılarınızın mikroplardan arınarak mükemmel bir şekilde temizlenebilmesi için en ileri teknolojileri kullanmanız gerekmektedir. Bizler Güneşli halı yıkama olarak sahip olduğumuz teknoloji ile halılarınızı istediğiniz en güzel şekilde temizlemekteyiz. Halılarınız çeşidine göre şirketimiz tarafından özel yıkamaya tabi tutulurlar. Halılarınız; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitlerinden birisi ile yıkanmaktadır. Sizin kendi evinizde bütün bu halı çeşitlerine göre uygun bir yıkama yapmanız mümkün değildir. Bizlerse sahip olduğumuz teknoloji ile tüm bu halı çeşitlerine en uygun olan yıkama yöntemini seçerek halılarınızı mükemmel bir şekilde yıkamaktayız. Halı yıkama merkezimize dilerseniz online olarak web sitemiz üzerinden de ulaşarak buradan siparişinizi verebilirsiniz. Uygun fiyat ve kredi kartı ile ödeme kolaylığı sadece şirketimiz tarafından sağlanan bir hizmettir. Çünkü sizin memnuniyetiniz bizim için her şeyden önce gelmektedir. Ülkemizde ilk defa garantili halı yıkama uygulamasını başlatan şirketimiz sayesinde halılarınız garantimiz altındadır.

Aynı şekilde, aynı hassasiyette hizmetlerine devam eden Güneşli koltuk yıkama merkezi ile koltuk yıkama hizmetimizden de memnun kalacaksınız. Koltuklarınız öncelikle şirketimiz ekipleri tarafından koltuk yıkamanın en önemli adımlarından olan vakumlama işlemine tabi tutulmaktadır. Bu işlem sayesinde halılarınız içinde barındırdığı tozlarından arındırılmaktadır. Bu tozlar sizin ve sevdikleriniz için çeşitli hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Bu sebeple vakumlama işlemi ihmale gelecek bir konu değildir. Eğer koltuklarınızı tozlardan arındırmadan doğrudan temizliğe geçecek olursanız bu durumda yüzeysel bir temizlik elde edip koltuğun biriktirdiği bütün tozları bırakmış olursunuz ve yapacağınız temizlik randımanlı olmayacaktır. Bu işlemden sonra koltuğunuzun kumaş çeşidine göre doğru olan koltuk yıkama şampuanı seçilir ve koltuğunuz bu şampuanla yıkanır. Koltuğunuz üzerinde özel bir leke varsa onu temizleyerek koltuklarınız mükemmel bir temizlik ile sizlere teslim edilmektedir.

Son zamanlarda oldukça lüks konutların inşa edildiği Güneşli İstanbul’un sakin semtlerinden birisidir. Güneşli, İstanbul’da adını en çok duyduğunuz semtlerden birisidir. Bağcılar ilçesinin gözde semtlerinden olan Güneşli sanayisi bölgeleri ile tanınmaktadır. Bağcıların en uç noktasında yer alan Güneşli özellikle Bulgaristan ve Selanik göçmenlerinin yoğun olduğu yerlerdendir. Bahçelievler’le komşu olan Güneşli aynı zamanda Bağcılar belediye binasını da içinde barındırmaktadır.