Servis Bölgeleri

Güngören Halı Yıkama

gungoren-hali-yikama

Güngören Halı Yıkama

 

Şirketimiz Güngören halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ev hanımlarının en büyük problemi olan ve mevsim temizliklerinin vazgeçilmezi olan halı temizleme şirketimiz sayesinde en kaliteli şekilde size hizmet vermektedir. Halı temizliğinde en önemli husus halının mükemmel bir şekilde temizlenmesidir.

Bunun için bizi tercih etmeniz çok önemlidir. Halı temizlemede evinizde yapacağız her türlü temizlik sizin için yorgunluktan öte bir şey değildir. Evinizde yapacağınız hiçbir temizliğin kalitesi şirketimiz tarafından yapılacak temizlik gibi olmayacaktır. Bizler halı temizlemede en ileri teknolojiyi kullanarak halılarınızı en güzel şekilde temizlemekteyiz.

Halınızın çeşidine göre uygulayacağımız yıkama tekniği ile halılarınız mükemmel şekilde temizlenecektir. Halı çeşidine göre farklı yıkama teknikleri şirketimiz tarafından verilen bir halı yıkama hizmetidir. Halınızın cinsine göre step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi yıkama çeşitlerini sizin hizmetinize sunmaktayız.

Evinizde halınızın kalitesine göre bu yıkama tekniklerini uygulama şansınız yoktur. Bu sebeple yapacağınız en doğru tercih halı yıkamada şirketimizi tercih etmenizdir. Gelin siz de bu yıkama hizmetinden yararlanın ve halılarınızı şirketimize yıkatın. Halılarınız size söylenen zamanda adresinizden alınır ve yine size söylenen zamanda adresine teslim edilir. Uygun fiyat, kredi kartı ile ödeme kolaylığı, online olarak sipariş verebilme ve garantili halı yıkama hizmetleri ile şirketimiz hizmetinizdedir.

Güngören koltuk yıkama merkezi en kaliteli koltuk yıkama hizmeti ile size koltuk yıkama alanında hizmet sunmaktadır. Şirketimiz bünyesinde hizmet veren merkezimiz uzman kadrosu ile ev ve iş yerlerinizdeki koltuklarınızı en mükemmel şekilde yıkamaktadır. Koltuk yıkama sektöründe öncü olan şirketimiz uzman kadrosu ile sizin memnuniyetinizi kazanacaktır. Koltuk yıkamada en önemli iki unsur koltuklarınızın vakumlama tekniği ile tozlarından kurtulması ve tozlardan arındırılmış olan koltuğun doğru yıkama tekniği ve doğru şampuan ile yıkanmasıdır. Tüm bu işlemler en kaliteli şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Kaliteli halı ve koltuk yıkama için siz de bizi tercih edin.

 Güngören, gerek günümüzde gerek Osmanlılar zamanında ve gerekse de Bizans döneminde İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi olmuştur. 1966 yılına kadar köy hüviyetinden olan Güngören 1966 yılında belediye kurulması ile köy olmaktan çıkmıştır. Günümüzde ayakkabıcılar sitesine sahip olan Güngören aslında Osmanlı zamanında da yemenicilerin yoğunlaştığı ver olmuştur.

Yemenicilerin (ayakkabıcıların) suyu bol olduğu için padişahtan aldıkları izinle burada yemeni üretimi yaptıkları bilinmektedir. Eskiden beri İstanbul’un en güzel mesire alanlarına sahip olan Güngören bu gün de oldukça güzel bir coğrafyaya sahip olarak İstanbul’un en güzel semtlerinden birisi konumundadır. Hızla büyüyen ve gelişen Güngören her zaman olduğu gibi günümüzde de İstanbul’un en güzel semtlerindendir.