Servis Bölgeleri

Habibler Halı Yıkama

Habibler Halı Yıkama

Habibler Halı Yıkama

Habibler Halı Yıkama

Şirket olarak  halı yıkama merkezlerine Habibler halı yıkama merkezi adıyla açtığımız merkezle Habibler ’ide ilave etmiş bulunmaktayız. Habibler ve civarında oturan İstanbullular artık her çeşit halı yıkama işlemlerini hiç yorulmadan ve kolay bir şekilde şirketimiz tarafından giderebileceklerdir. Halı yıkama alanında şirketimizin yapmış olduğu yeniliklerle siz de halı yıkama işleminizi hem ekonomik hem de en kaliteli şekilde giderebileceksiniz. Online olarak ta sipariş verebileceğiniz şirketimizde halılarınız cinsine göre yıkama programına tabi tutulmaktadır. Böylece hem halılarınız hiçbir şekilde zarar görmeden ve yıpranmadan canlılığını korumakta hem de kaliteli bir temizlik meydana gelmektedir. Halılar ipliklerine göre ve dokuma kalitelerine göre farklılık göstermektedir. Böylesine farklılık gösteren halıların aynı şekilde yıkanması ise doğru değildir. Bizler Habibler Halı Yıkama fabrikası olarak step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok halı yıkama çeşidi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizin evinizde bu şekilde bir yıkama programı yapma imkânınız olmayacağı için en doğru tercih halılarınızı bize yıkatmanızdır. Bizler halılarınız için en doğru yıkama programını uygulamakla birlikte aynı zamanda en doğru şampuanı kullanmakta ve sizlere mükemmel bir temizlik sunmaktayız. Halılarınızın yıkama işleminden sonra size söylenen zamanda yine şirketimiz tarafından adresinize getirilip kapınıza teslim edilir. Uygun fiyat, kredi kartı ile ödeme kolaylığı ve garantili yıkama gibi yenilikler hep şirketimiz tarafından sektöre kazandırılmış yeniliklerdir. Sizde son teknoloji ile geliştirilmiş merkezimize halılarınızı teslim ederek mükemmel temizliği yakalayın.

Habibler koltuk yıkama merkezi olarak sizlere koltuk yıkama alanında da en kaliteli ve en mükemmel hizmeti ayağınıza getiren şirketimiz her türlü ev ve işyerinizdeki bütün koltuklarınızı müşteri memnuniyeti garantisi ile yıkamaktadır. Koltuk yıkama alanında sektörde öncü olan şirketimiz bu alanda da en ileri teknolojiyi size sunmaktadır. Koltuk yıkama işleminin en önemli ve yapılmadığı takdirde kaliteli bir koltuk yıkamanın meydana gelmediği işlem vakumlama tekniğinin uygulanmasıdır. Şirketimizin uzman kadrosu tarafından doğru bir uygulama ile koltuklarınız önce vakumlanır ve ardından yıkanmasına geçilerek koltuklarınız tertemiz olarak size teslim edilir.

 İstanbul Avrupa yakasında bulunan semt ve mahallelerden öne çıkan ve meşhur olan mahallelerden birisi de Habibler mahallesidir. Habibler olarak bilinen mahalle, Habibler köyü ile Yayla mahallesinin birleşmesi sonucu ortaya çıkmış ve kısa sürede gösterdiği gelişmelerle adını duyurarak Avrupa yakasında meşhur olmuş bir mahalledir. Ortalama 60 bin civarında bir nüfusa sahip olan mahalle Sultangazi ile Eyüp arasında paylaşılmakta iken son düzenlemelerle tamamen Sultangazi ilçesine bağlanması planlanmıştır. Yeni yerleşim yeri olan Habibler, yapılacak olan ve geliştirilen projelerle İstanbul için güzel bir yerleşim yeri olacaktır.