Servis Bölgeleri

Hadımköy Halı Yıkama

hadimkoy-hali-yikama

Hadımköy Halı Yıkama

Şirketimizin Hadımköy için kurmuş olduğu Hadımköy halı yıkama merkezi halı yıkama alanında sizlere en kaliteli hizmeti verecektir. Bu alanda gerekli olan tüm alt yapı, bilgi, birikim ve teknolojiye sahip olan şirketimiz sizleri halı yıkama konusunda mutlaka memnun edecektir.

Halı yıkamanın zorluğu ortadadır. Halı yıkama sektörünün piyasaya çıkmasına kadar en hanımları öncelikle ev önlerinde, sokakta halı yıkamak için bin bir zahmete girmekte idi. halının değil yıkanması taşınması bile büyük bir sorundu. Bir de ıslak ve yıkanmış halının taşınmasının zorluğu anlatılmaz bile.

Ardından günlerce kurumasını beklemek, her biri ayrı bir sıkıntıdır. Daha sonradan çıkan robotlar ile bir nebze rahatlayan en hanımları bu sefer pahalı robotlar alma derdine düşmüş ancak bundan da istediği sonucu alamamıştır. Derken en sonunda halı yıkama sektörünün oluşması ile ev hanımları tamamen rahatlamış ve halı yıkama derdinden kurtulmuştur. Bu sefer de birden çoğalan ve oldukça basit ve ilkel olarak ifade edilebilecek şekilde yapılan halı yıkama işleri insanların bu sektöre olan güvenlerini kırmıştır. Çünkü bilinçsizce yapılan yıkamalar, karıştırılan halılar, renkleri soldurulan, yıpratılan halılar derken insanlar yine çareyi evlerinde aramaya başlamışlardır. Ancak halı yıkama sektöründeki gelişmeler asla bunu gerektirmiyordu. İşte bu sebeplerle kurulan ve sizlere en gelişmiş teknoloji ile en mükemmel şekilde halı yıkama hizmeti sunan şirketimiz halılarınızın cinsine göre size halı yıkama hizmeti sunmaktadır. bununla birlikte sahip olduğu iş anlayışı ile müşteri memnuniyeti için gerekli olan şartları oluşturan şirketimiz; kredi kartı ile ödeme kolaylığı, uygun fiyat, online olarak sipariş verebilme ve garantili halı yıkama ile birlikte randevuların zamanında yerine getirilerek halılarınızın zamanında teslim alınıp zamanında teslim edilmesi gibi önemli hizmetler sunmaktadır.

Halı yıkama sektöründe olduğu gibi koltuk yıkama sektöründe de Hadımköy koltuk yıkama merkezi olarak sizlere en kaliteli koltuk yıkama hizmeti sunan şirketimiz bu alanda da memnuniyetinizi kazanacak gelişmeler içindedir. Koltuklarınız için aldığınız randevuda zamanında yerinde olacak ekibimiz öncelikle koltuklarınıza vakumlama tekniği uygulayarak tozlarından arındırmakta ve ardından koltuk kumaş kalitesine göre koltuklarınız doğru şampuanlarla yıkanmaktadır. Siz de güvenebileceğiniz halı ve koltuk yıkama hizmeti için bizi tercih etmelisiniz.

 Hadımköy, İstanbul’un son zamanlarda adından sıkça bahsettirdiği, toplu konut projelerine ev sahipliği yapan, belli yerlerinden Bulgaristan’ın görülebildiği İstanbul merkezin dışında kalan fakat ulaşım noktasından İstanbul’a ulaşmanın kolay ve hızlı olduğu semttir. 2008 yılına kadar Çatalca’nın beldesi olup ilçe olacak yerler arasında sayılmasına karşı ilçe yapılmayıp Arnavutköy’le birleştirilmek suretiyle Arnavutköy ilçe yapılmış ve Hadımköy Arnavutköy’le birleştirilmiştir. İstanbul için oldukça geniş yeşil alana sahip olan Hadımköy yakın zamanda İstanbul’un en gözde yerleşim yerlerinden birisi olmaya taliptir. Şehrin gürültüsünden sıkılanların dinlenmek için tercih edeceği çiftlik tarzı lüks villaların arttığı Hadımköy güzel bir yerleşim yeridir.