Servis Bölgeleri

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Firmamız Halı yıkama alanında Halkalı halı yıkama merkezi ile en güzel hizmeti verecektir. Halı yıkamanın zorluğunu anlamak için kısaca halı yıkamanın geçirdiği evreleri hatırlamak gerekir. Özellikle Anadolu’da en hanımları, daha doğrusu çilekeş ev hanımları halı yıkamak için evlerdeki tüm halı ve kilimleri alırlar ve dere kenarlarına giderek halılarınız bin bir zahmetle yıkamaya çalışırlardır. Suyun evlere kadar gelmesi ile bu iş cami şadırvanlarının ve çeşmelerin yanında yapılmaya başlanmıştır. Ancak şehirlerde olan bayanlar buna da imkân bulmadıkları için evlerinde halılarını yıkamaya çalışmışlardır. Derken halı yıkama makinesi ve robotların icadı ile bir nebze rahatlayan ev hanımları sonradan bunun lüks bir alet olduğunu fark etmişlerdir. Zaten sadece belirli bir kesimin alabildiği bu robotlarda gereken temizliği sağlayamamaktadır. Bu sefer piyasaya birçok halı yıkama şampuanları, halı temizleme ürünleri, parlatıcılar ve saire çıkmaktadır. Ancak bunların meydana getirdiği temizlik te doğrusu sahte bir temizlikten ibarettir. Nihayet halı yıkama sektörünün piyasaya girmesi ile ev hanımları rahat bir nefes almıştır. Çünkü halılar gerçekten yıkanıyordu. Ancak bu sefer de işin profesyonellik tarafı eksik kalmıştır. Hala daha profesyonellik yönünden eksik olan birçok halı yıkama şirketi vardır. Halkalı Halı Yıkama fabrikamız halı yıkama alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmiş ve halı yıkama merkezlerini bu gelişmelerle donatmıştır. Böylece halılarınız en mükemmel şekilde yıkanıp kurutulmakta ve halıya özel yıkama sistemi ile de yıpranmadan temizliği gerçekleştirilmektedir. Bununla birlikte halılarınızın zamanında teslim alınıp teslim edilmesi, online olarak sipariş alma, kredi kartı ile ödeme kolaylığı gibi imkanlarla müşteri memnuniyeti kazanılmaktadır.

Halı yıkama sektöründe olduğu gibi koltuk yıkama sektöründe de öncü olan Halkalı koltuk yıkama merkezi sizlere koltuk yıkama alanında da en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında gerekli teknik donanıma sahip olan şirketimiz öncelikle koltuklarınızın tozunu alarak ön temizlik meydana getirmekte ve ardından koltuğunuzun kumaş çeşidine göre doğru şampuanı seçerek doğru bir yıkama programı dâhilinde koltuğunuzu yıkamaktadır. Sonuç olarak gerek halı gerekse koltuk yıkama alanında şirketimiz güvenebileceğiniz ve alanında profesyonelce hizmet veren özel bir şirkettir.

 Türkiye Halkalı adını doksanlı yıllarda patlayan çöp yığınları ile duymuş olsa da günümüzde TOKİ arazisi üzerinde yer alarak Halkalı Olympiakent, Olimpiyat stadı ve Atarürk Havalimanına yakın olması ile bilinen İstanbul’un en nadide semtlerinden birisi konumundadır. Yüzde 87’si yeşil alan ile kaplı olan Avrupa konutlarının bulunduğu örnek bir semttir. Küçükçekmece ilçesinin bir semti olan Halkalı, Halkalı merkez, İstasyon ve Atakent mahallelerini kapsamaktadır. Halkalının merkez her ne kadar biraz dağınık ve çarpık yerleşimin hala daha hâkim olduğu bir yer olsa da Atakent Mahallesi Küçükçekmece’nin elit kesimi olarak ifade edilebilecek bir yeridir.