Servis Bölgeleri

Haznedar Halı Yıkama

Haznedar Halı Yıkama

Haznedar Halı Yıkama

Haznedar Halı Yıkama

Şirket olarak halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Siz de Haznedar halı yıkama merkezi tarafından size sunulacak imkânlardan yararlanarak bütün ev ve iş yeri halılarınızı bize yıkatabilirsiniz. Şirketimizin bu alanda yaptığı atılımlar sektörde öne çıkmamıza ve bütün İstanbulluların güvenini almamıza neden oluştur. Halı yıkamak basit ve kolay bir iş değildir. Eskiden olduğu gibi günümüzde de ev hanımlarının en büyük problemlerinden birisi halı yıkamak olmuştur. Daha önceleri bin bir zahmetler çekilerek yıkanmaya çalışılan halılar günümüzde halı yıkama firmaları tarafından yapılmaktadır. Ancak gerekli teknik donanıma ve tecrübeye sahip olmayan yerlere yaptırılan yıkamalar ya temizliği tam sağlamamakta veya halınıza zarar vermektedir. Bu sebeple halı yıkama sektöründe teknolojinin yeterli olması ve bunun doğru kullanılması önemlidir. Bizler sizler için halı yıkama alanında en ileri teknolojiyi kullanmakta ve sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bu sebeple halılarınızın iplik ve dokuma kalitesine ve çeşidine göre farklı yıkama teknikleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de halı yıkama alanında bizlere güvenebilirsiniz. Halı yıkamada step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok halı yıkama çeşitleri ile şirketimiz sizlere en güvenli halı yıkama hizmeti verecektir. Bununla birlikte sektörde ilk defa garantili halı yıkama hizmeti başlatan şirketimiz online olarak sipariş verme hizmetlerinden de yararlanabilmektedir. Haznedar Halı Yıkama fabrikamız tarafından uygun fiyatlar ile yıkanan halılarınız zamanında adresinizden alınır ve yine zamanında adresinize teslim edilir. Kredi kartı ile ödeme kolaylığının da olduğu şirketimize siz de güvenle halılarınızı teslim edebilirsiniz.

Koltuk yıkama sektörünün de öncüsü olan şirketimiz sizlere Haznedar koltuk yıkama merkezi ile koltuk yıkama alanında en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Siz de koltuklarınız içi en mükemmel temizliği istiyorsanız koltuk temizliğinde şirketimizi tercih etmelisiniz. Şirketimiz tarafından koltuklarınız öncelikle vakumlama tekniği kullanılarak tozlarından arındırılmaktadır. Böylece koltuklarınız tozlarında arındıktan sonra yıkanmaya hazır hale gelmektedir. Bu işlem yapılmadan yapacağınız koltuk yıkama yüzeysel bir temizlikten öte geçmeyecek ve koltuğunuz için sağlıksız bir uygulama olacaktır. Bu sebeple siz de mutlaka koltuk temizliğinde bizi tercih etmelisiniz. Vakumlama işleminden sonra koltuğunuzun kumaş kalitesine göre doğru olan ve kanserojen içermeyen koltuk yıkama şampuanı ile koltuklarınız güzelce yıkanır. Böylece hem koltuklarınız tozlarından arındırılmış, güzelce ve sağlıklı biçimde temizlenmiş olarak size teslim edilir.

 Haznedar, Bahçelievler ile Güngören arasında olduğu için genelde karıştırılıp bazı yerlerde Bahçelievler’e ait bir yer olarak geçse de aslında doğru olan Güngören’e ait olup Güngören’in bir semti olduğudur. Haznedar’ın en bilinen ve tanındık caddesi Menderes caddesidir. Bu cadde 27 Temmuz 2008 yılında bazı terör örgütü mensupları tarafından bombalanmış ve üzücü bir olay olarak zihinlere kazınmıştı.