Servis Bölgeleri

Kağıthane Halı Yıkama

kagithane-hali-yikama

Kağıthane Halı Yıkama

Kağıthane halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında kaliteli halı yıkama hizmeti sunmaktan gurur duymaktayız. Sektörde öncü olan firmamız sizlere online olarak ta hizmet vermektedir. Halılarınız zamanında adresinizden alınır ve yine zamanında adresinize teslim edilir. Halı yıkamada ileri teknoloji sistemlerinin kullanıldığı merkezimizde halınızın çeşidine ve iplik kalitesine göre farklı yıkama metotları uygulanmaktadır. Step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama yaptığımız halı yıkama çeşitleridir. Evinizde bütün bu halı çeşitlerine uygun halı yıkama yapma imkânınız yoktur. Kullandığımız şampuanlar asla kanserojen içermeyen ve sizin ve sevdiklerinizin sağlığına zarar vermeyen şampuanlardır. Halınızın dokusuna zarar vermeden mükemmel bir halı temizliği ile tanışmak için siz de bizi tercih etmelisiniz. Ülkemizde ilk defa garantili halı yıkama başlatan şirketimiz sizin memnuniyetiniz için gereken tüm çalışmaları yapmaktadır.

Halı yıkama sektöründe oldu kadar koltuk yıkama sektöründe de öncü olan ve sizlere Kağıthane koltuk yıkama merkezi olarak hizmet veren şirketimiz koltuklarınızı aldığınız gün gibi tertemiz görmeniz için gereken hassasiyeti göstermektedir. Koltuk yıkama yapılamadan önce mutlaka koltuklarınız vakumlama olarak adlandırılan teknikle tozlarından arındırılmalıdır. Tozlarından arındırılmayan koltuklarınız ne kadar temizlik yıkama yapılsa da yapılan temizlik gerçek anlamda hijyen sağlamamaktadır. Bu sebeple siz de tüm koltuk yıkama işlerinizde bizi tercih ederek rahat edin. Vakumlama işlemi yapıldıktan sonra koltuklarınızın kumaş yapısına göre uygun olan şampuan hangisi ise onunla koltuğunuz yıkanır. Koltuğunuzun kumaşının canlılığını korumak için bütün bu adımlar önemli uygulamalardır. Koltuğunuzun yıkama işleminden sonra koltuğunuz üzerinde özel bir leke varsa onunla ilgilenilerek koltuğunuz tamamen tertemiz olarak size teslim edilir.

Kâğıthane tarihi İstanbul tarihi kadar eskidir. Son yapılan kazı çalışmaları bunu göstermektedir. Osmanlı döneminde de oldukça rağbet gören gözde yerlerden biri olan Kâğıthane özellikle Kanuni Sultan Süleyman’ın burayı görüp beğenmesi ile sık sık avlanmaya gittiği bir mesire yeri haline gelmiştir. Her ne kadar dağlık ve engebeli bir yapıya sahip olsa da düz yerlerinde cirit ve ok atışı talimleri yapılmıştır. Haliç’e akan deresi ve eskiden beri kâğıt imalathanelerinin burada olması sebebi ile Kâğıthane ismi ile anılmıştır. Nitekim Evliya Çelebi meşhur Seyahatnamesinde Kâğıthane’deki kâğıt imalatı yapılan yerlerden bahseder. Kâğıthane’nin 18. Yüzyıla kadar laleleri de meşhurdur. Lale-i Günegün olarak Evliya Çelebi’nin bahsettiği meşhur Kâğıthane lalesi için Evliye Çelebi “lale vakti buraya gelenlerin aklı perişan olur” diye yazmıştır. Kâğıthane’ye yapılan meşhur köşkler 60 kadar olup bunların en meşhuru Sadabat olarak adlandırılan köşktür. Patrona Halil isyanında yerle bir edilen köşkler sonradan kısmen kullanılmıştır. Kâğıthane ile alakalı bilinmesi gereken birçok tarihi bilgi vardır. Bu bilgilere kaynaklardan ulaşabilirsiniz.