Servis Bölgeleri

Kasımpaşa Halı Yıkama

Kasımpaşa Halı Yıkama

Kasımpaşa Halı Yıkama

Kasımpaşa Halı Yıkama

Kasımpaşa halı yıkama merkezi olarak halı yıkama alanında en kaliteli hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız. Günümüzde gelişen teknoloji kendisini halı yıkama sektöründe de göstermektedir. Bizler de şirket olarak size daha kaliteli bir halı yıkama hizmeti sunabilmek için bu alanda meydana gelen gelişmeleri yakinen takip ederek en son ve en ileri teknoloji ile kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. Kasımpaşa halı yıkama fabrikamız deneyimli ve tecrübeli personelimiz ile sizden aldığımız halılarınızı garantili halı yıkama kapsamında mükemmel bir şekilde yıkayarak size teslim etmekteyiz. Şirket olarak sektörde öncü olmanın verdiği sorumluluğu en güzel şekilde sizlere yansıtmak için bu alanda meydana gelen gelişmeleri size yansıtarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Halılarınızın en iyi şekilde temizlenmesi için halınızın iplik ve dokuma kalitesine göre geliştirilmiş olan farklı yıkama teknikleri ile sizlere halı yıkama alanında en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Şirket olarak step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi tüm halı yıkama gibi birçok halı yıkama çeşitleri ile sizlere hizmet vermekteyiz. Halılarınızı zamanında adresinizden teslim alarak yine size söylenen zamanda adresinize teslim etmekteyiz. Bununla birlikte dilerseniz online olarak sipariş verebilir, kredi, kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Mevsim temizliklerinizde halı yıkama işinizi bize bırakarak siz de rahat edin ve halılarınızı mükemmel bir şekilde teslim alın.

Kasımpaşa koltuk yıkama merkezi olarak sizlere koltuk yıkama alanında da en mükemmel hizmeti sunmaktayız. Koltuk yıkamanın vazgeçilmezi olan vakumlama sistemi şirketimiz tarafından ileri teknoloji desteği ile yapılmaktadır. Bu sayede koltuklarınızın kumaş yapısı bozulmadan ve deforme olmadan tamamen tozu alınmaktadır. Vakumlama işleminin ardından koltuklarınız için doğru şampuan seçimi ile koltuk yıkama işlemine geçilir ve koltuklarınız mükemmel bir şekilde yıkanarak size teslim edilir. Yıkama işleminin sonunda koltuğunuzda özel ilgilenilmesi gereken leke varsa onunla ilgilenilerek kusursuz bir temizlik işlemi çıkartılır.

 Kasımpaşa, ismini Kanuni Sultan Süleyman Han’ın vezirlerinden Güzelce Kasım Paşa’nın bizzat padişah emri ile burada oturması sebebi ile Kasımpaşa ismini almıştır. Güzelce Kasımpaşa buraya, cami, medrese ve diğer hayır eserleri ile semte canlılık kazandırmıştır. Kasımpaşa tarihe Fatih’in gemilerini Haliç’e indirdiği yer olarak ta bilinmektedir. Fetihten sonra İstanbul’un o günün şartlarında en lüks semti olan Kasımpaşa daha sonra çıkan büyük Kasımpaşa yangını ile popülaritesini oldukça kaybetmiştir.

Cumhuriyet tarihinden itibaren Haliç’in kirlenmesi ile de oldukça atıl bir semt durumuna düşen Kasımpaşa 2000’li yıllara doğru temizlenerek tekrar canlılık kazanmıştır. Kasımpaşa için inşa edilen 15 bin kişilik stat, spor kompleksi, havuz gibi daha pek çok sosyal tesisin kurulması ile de yeniden İstanbul’un gözde semtlerinden biri durumuna gelmiştir. Bir dönem birinci ligde de oynayan Kasımpaşa spor adından sürekli bahsettiren bir takımdır.