Servis Bölgeleri

Kıraç Halı Yıkama

kirac-hali-yikama

Kıraç Halı Yıkama

Kıraç halı yıkama merkezi hizmet verdiğimiz halı yıkama merkezlerinden birisidir. Bu merkezimizde Kıraç ve civarında oturan tüm İstanbullulara ev ve iş yerlerinden halılarınız alarak yıkama işlemini gerçekleştirip hizmet vermekteyiz. Halı yıkamanın ev hanımları için ne kadar zahmetli ve meşakkatli olduğu bir gerçek olup bizler bu yükü ev hanımlarının omuzlarından kaldırmaktayız. Halı yıkama işleminde sizlere en kaliteli hizmeti sunan şirketimiz halılarınızı çeşidine göre yıkamaktadır. Evde yıkanan halılar ya halı yıkama robotları veya el ile marketlerde satılan bir takım kanserojen içeren ürünlerle yıkanmaktadır ve sonuç olarak her iki şekilde de istediğiniz şekilde temizlik elde edilememekte, sağlık yönünden doğru bir tercih yapılmış olmamaktadır. Üstelik evinizdeki tüm halılara aynı şekilde yıkama uygulayacağınız için halınızın yıpranması da muhtemeldir. Bu sebeple halı yıkama işlerinizde biz tercih etmeniz daha doğru bir seçimdir. Bizler step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi tüm halı yıkama gibi birçok halı yıkama çeşitleri ile sizlere hem kaliteli hem de sağlık yönünden en doğru yıkamayı sunmaktayız. Halınızı yıkarken size ve sevdiklerinizde zarar vermeyecek, kanserojen içermeyen halı yıkama şampuanları kullanarak size en güzel halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Bütün bunların yanında dilerseniz bize telefonla ulaşabilir, dilerseniz online olarak sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Üstelik kredi kartı ile ödeme kolaylığı, uygun fiyat ile müşteri memnuniyeti de şirketimizin hizmetlerindendir. Halılarınız size söylenen zamanda adresinden alınır ve yine size söylenen zamanda adresinizden teslim alınır.

Şirketimiz halı yıkama alanında İstanbul’un çeşitli noktalarında hizmet veren büyük ve halı yıkama sektöründe öncü bir firmadır. Günümüzde halı yıkama alanında birçok gelişmeler ve yenilikler meydana gelmektedir. Bizler ARGE ekibimizle bunları incelemekte ve gerekli olan yenilikleri merkezlerimize kazandırmaktayız. Bu sebeple size en kaliteli ve hak ettiğiniz hizmeti vermek için gerekli olan çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir.

Halı yıkama alanında olduğu gibi koltuk yıkama işlerinizde de tek adresiniz olan şirketimiz sizlere Kıraç koltuk yıkama merkezi ile koltuk yıkama alanında hizmet vermektedir. Şirketimiz tarafından gelecek olan uzman personelimiz öncelikle koltuklarınız için vakumlama yaparak koltuklarınızı tozlarından arındıracak ve bu işlemden sonra koltuğunuzun kumaş çeşidine göre doğru şampuan ve yıkama tekniği seçerek koltuklarınızı en güzel şekilde yıkayarak size koltuklarınızı mükemmel bir şekilde teslim edecektir.

 Kıraç, İstanbul’un Avrupa yakasında yer alan modern bir semttir. İdari olarak Esenyurt ilçesine bağlı olan Kıraç toplamda 6 mahalleden oluşmaktadır. Bu mahalleler; Akçaburgaz mahallesi, Akın mahallesi, Atatürk mahallesi, Çakmaklı mahallesi, İstiklal mahallesi ve Kıraç mahallesidir. Posta kodu 43522 olan kıraç son zamanlarda yapılan konutlarla daha modern bir görünüm meydana getirmektedir.