Servis Bölgeleri

Kocamustafapaşa Halı Yıkama

Kocamustafapaşa Halı Yıkama

Kocamustafapaşa Halı Yıkama

Kocamustafapaşa Halı Yıkama

 

Kocamustafapaşa halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Kocamustafapaşa halı yıkama fabrikamız tarafından tüm ev ve işyeri halılarınız en kaliteli şekilde yıkanarak size teslim edilmektedir. Halılarınız iplik ve dokuma kalitesine göre yıkama programına tabi tutularak yıkanmaktadır.

Şirketimiz tarafından step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok halı yıkama çeşitleri yapılmaktadır. Halılarınızın yıpranmaması için halınızın çeşidine göre bu yıkama programlarından birine göre yıkama yapmanız gerekmektedir. Evinizde ise böyle bir yıkama programı yapamayacağınız için  mutlaka halılarınızı bize teslim ederek hem doğru bir yıkama programı ile halılarınızı yıpratmadan mükemmel bir yıkama yapmış olursunuz, hem de sağlık açısından doğru şampuan kullanılarak yapılan halı yıkama ile siz de halılarınızın daha sağlıklı yıkanarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumuş olursunuz. Halı yıkamada öncü olan şirketimiz sizlere ilk defa ülkemizde şirketimiz tarafından uygulanan garantili halı yıkama hizmeti sunmaktadır. bununla birlikte dilerseniz kredi kartı ile ödeme kolaylığından yararlanabilir ve siparişlerinizi online olarak internet sayfamızdan verebilirsiniz. Uygun fiyat uygulaması yapan şirketimiz halılarınızı size söylenen zamanda gelip adresinizden teslim alır ve yine size söylenen zamanda adresinize teslim eder.

Kocamustafapaşa koltuk yıkama merkezi olarak sizlere koltuk yıkama alanında en kaliteli hizmeti verecek olan şirketimiz koltuklarınızı en mükemmel şekilde temizleyerek size teslim edecektir. Size söz verilen zamanda gelecek olan ekiplerimiz koltuk yıkama işleminden önce vakumlama tekniği ile koltuklarınızın içinde birikmiş olan tozlardan koltuklarınızı arındırmaktadır. Böylece koltuklarınız daha hijyenik olarak yıkanacaktır. Ardından koltuğunuzun kumaş yapısına göre yıkama şampuanı seçilerek koltuklarınız yıkanacak ve sizlere mükemmel bir temizlikle koltuklarınız teslim edilecektir.

Kocamustafapaşa ismini 1512 yılında idam edilen Sadrazam Kocamustafapaşa’dan almıştır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ve İstanbul Eğitim Hastanesi’nin (SSK) sınırları içinde bulunduğu Kocamustafapaşa Fatih ilçesinin bir semti olup semtte Bizans İmparatorluğundan kalma birçok yapı vardır. Semtin doğusunda; Cerrahpaşa, Aksaray, batısında; Silivrikapı ve Belgratkapı, kuzeyinde; Şehremini ve Fatih, güneyinde ise; Yedikule bulunmaktadır. Sadrazam Kocamustafapaşa Bizans döneminden kalma Ayios Andres Manastırını 1489 yılında camiye çevirmiş ve 1512 yılında idam edilmiştir. Kocamustafapaşa Bizans döneminden itibaren önemli bir yerleşim alanı olup Bizans zamanında dini bir merkez olma özelliğini taşımıştır.

Osmanlı zamanında da İslam dinini önemli bir merkezini oluşturan semt Halvetiye tarikatının önde gelen şeyhlerinden Sünbül Sinan Efendi’nin tekkesinin bulunduğu yer olması nedeniyle önemini her zaman korumuştur. Kocamustafapaşa’da bulunan önemli tarihi yapılar şunlardır; Kocamustafapaşa camii ve Sünbül Sinan Efendi Tekkesi, Hekimoğlu Ali paşa camisi ve külliyesi, Davutpaşa camisi ve külliyesi ile Ramazan Efendi camisidir. Bütün bu önemli tarihi serleri ile Kocamustafapaşa oldukça fazla turisti çekmektedir.