Servis Bölgeleri

Küçükköy Halı Yıkama

Küçükköy Halı Yıkama

Küçükköy Halı Yıkama

Küçükköy Halı Yıkama

Şirketimiz  Küçükköy halı yıkama merkezi olarak kurduğu merkezde sizlerin hizmetindedir. Ev ve işyerlerinizdeki halı temizliğinde halılarınızı bize güvenle teslim edebilirsiniz. Halı yıkama da bilgi ve teknoloji çok önemlidir. Bizler sizin için en ileri teknoloji ile donattığımız merkezimizde halılarınızı bilgili ve deneyimli personelimizle en güzel şekilde yıkamaktayız. Günümüzde halı temizliğinin evlerde yapılması oldukça zor olduğu için halı yıkama sektörüne olan ihtiyaç doğmuştur. Bu ihtiyaca en güzel şekilde cevap veren şirketimiz sizler için yaptığı AR-GE çalışmaları ile sistemlerini en ileri teknoloji ile güçlendirerek kurmuştur. Şirketimize teslim ettiğiniz halılarınız garantili halı yıkama kapsamında yıkanmaktadır. Bizler halılarınızın tamamını tek tip yıkamaya tabi tutmamakta, halılarınız için farklı yıkama teknikleri uygulamaktayız.

Step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitleri ile sizlere daha kaliteli ve daha güvenilir bir halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Şirketimize telefonla veya online olarak ulaşabilirsiniz. Fiyatlarımız halı yıkama kalitemize göre uygun olup dilerseniz nakit olarak dilerseniz de kredi kartı ile ödeme kabul etmekteyiz. Halı yıkama işinizde halılarınız size söylenen zamanda adresinizden teslim alınır ve yine size söylenen zaman da adresinize zamanında teslim edilir.

Küçükköy koltuk yıkama merkezi ile sizlere koltuk yıkama alanında da kaliteli hizmet sunan merkezimiz ev ve işyerlerinizdeki halılarınızı en güzel şekilde yıkamaktadır. Koltuk yıkama da vakumlama çok önemlidir. Bizler öncelikle vakumlama sistemimizle koltuklarınızı tozlarından arındırmakta ve ardından yıkama işlemine geçmekteyiz. Yıkama işleminde koltuğunuzun kumaş çeşidine göre uygun bir şampuan seçilerek koltuklarınız yıkanmaktadır. Böylece koltuk yıkama işleminiz memnun kalacağınız şekilde titizlikle gerçekleştirilmektedir. Halı ve koltuk yıkama işlemlerinizde bizi tercih ettiğiniz için memnun kalacaksınız.

 Küçükköy, İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesine bağlı bir semtidir. Semtin doğusunda Eyüp, batısında Bayrampaşa ilçesine bağlı Yıldırım mahallesi ile Cevat Paşa mahallesi, kuzeyinde Sultançiftliği ve güneyinde ise Alibeyköy ile Taşlıtarla semtleri yer almaktadır. 70 bin kişilik bir nüfusa sahip olan semt 1976 yılına kadar Küçükköy belediyesi olarak geçmekte iken 1976 yılında feshedilerek Gaziosmanpaşa ilçesine bağlanmıştır. Küçükköy’ün tarihteki yeri Roma imparatorluğuna kadar uzanmaktadır. Tarihte Doğru Roma ve Batı Roma arasında meydana gelen savaşlar sonunda Küçükköy İstanbul’a ait olan Doğu Roma himayesine girmiştir. İstanbul’da artan nüfus karşısında sur içinde yaşayan ve burjuva sınıfı olarak isimlendirilen kesim Küçükköy’e kaçmış ve burada yaşamaya başlamıştır. O günün şartlarında yerleşim yeri seçiminde en önemli unsurun su olması sebebi ile halk Küçükköy’de Validesuyu etrafında toplanmışlardır. Günümüzde de yoğun bir nüfusa sahip olan Küçükköy, Küçükkey’de ikamet edenler için İstanbul içinde oldukça güzel bir konumdur.