Servis Bölgeleri

Alibeyköy Halı Yıkama

kurtulus-hali-yikama

Kurtuluş Halı Yıkama

Kurtuluş halı yıkama merkezi ile Kurtuluş ve civarında yaşayan herkese en kaliteli halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Kurtuluş halı yıkama fabrikamızda siz değerli müşterimize sürekli kampanyalar düzenlemekteyiz.

Kurtuluş, İstanbul’un Şişli ilçesinin 470 yıllık tarihe sahip ilçesidir. İlçenin Kurtuluş olmadan önceki ismi Tatavla’dır. Tatavla Rumca’dan at ahırı anlamına gelen tavla kelimesinden türemiştir ve bu günkü Kurtuluş ismini 1923 yılında Cumhuriyet’in kurulması ile birlikte almıştır. Kurtuluş’a düzenli bir yerleşim Kanuni Sultan Süleyman zamanında olmuştur. Barbaros Hayrettin Paşa Sakız adasında gemi yapımında çalıştırmak üzere Akdeniz ve Ege’den getirdiği 10 bini aşkın Rum esirini gemi yapımında çalıştırmak üzere Kanuni’nin emri ve izni ile buraya yerleştirmiştir.

Bu şekilde iskân edile Rumlar marangozluk alanında olduğu gibi tulumbacılık olarak adlandırılan yangın söndürme işlerinde de oldukça başarılı olup defalarca takdir görmüşlerdir. Ayakkabıcılık alanında da mahir olan Rumlar Beyoğlu’nun en gözde ayakkabıcıları olmuşlardır. Bu dönemde Kurtuluş aynı zamanda meyhaneleri ve Bakla Hurani olarak adlandırılan panayırı ile de ünlenmiştir.

İstanbul’un hemen hemen her yerinden gelen halkı büyük ilgi gösterdiği panayırda bakla en çok tüketilen yemek olarak İstanbullular tarafından da tanınmıştır. 18. Yüzyıllarda 20 binlik nüfusa ulaşan Kurtuluş artık bölgeye yabancı alınmaması için müracaat ederler ve ihtiyar heyeti adını verdikleri özel yönetim ile kendilerini yönetirler. Fakat ilerleyen yıllarda Ermeni ve Yahudileri de bünyesinde barındırmıştır. Daha sonraları Kurtuluş’ta meydana gelen büyük yangınlarla yabancı nüfus oldukça azalmış ve bu gün çok az yerli yabancı nüfus kalmıştır.

Bizler de Kurtuluş’un şanına yakışır nitelikte kurmuş olduğumu Kurtuluş halı yıkama merkezi ile Kurtuluş ve civarında yaşayan herkese en kaliteli halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Ev ve işyerindeki halılarınızı garantili halı yıkama kapsamında şirketimize güvenle teslim edebilirsiniz. İleri teknoloji sistemleri ile kaliteli bir halı yıkama yapan şirketimizden siz de memnun kalacaksınız. Halı yıkama da evinizde uygulayamayacağınız farklı halı yıkama çeşitleri uygulanmaktadır. Step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halınızın iplik ve dokuma kalitesine göre halınıza zarar vermeden en mükemmel temizlik için geliştirilen yıkama şekilleri şirketimiz tarafından uygulanmaktadır. Siz de dilerseniz telefonla dilerseniz online olarak halı yıkama hizmetimizden randevu alabilirsiniz. Kalitemize göre uygun fiyatlarla yıkana halılarınız size söylenen zamanda adresinizden teslim alınır ve yine size söylenen zamanda adresinize teslim edilir.

Kurtuluş koltuk yıkama merkezi olarak koltuk yıkama alanında da size en güzel hizmeti verecek olan merkezimiz, koltuk yıkama alanında güvenebileceğiniz bir şirkettir. Sektörde öncü olan firmamız bu alanda en son teknoloji ile sizlere en mükemmel hizmeti sunmaktadır. Koltuklarınız uzman kadromuz tarafından öncelikle vakumlama sistemi ile tozlarından arındırılmakta Ve ardından koltuğunuzun kumaş kalitesine göre doğru şampuan ile yıkanmaktadır. Siz de sektöründe öncü olan şirketimize halı ve koltuk yıkama işlemlerinizde güvenebilirsiniz.