Servis Bölgeleri

Laleli Halı Yıkama

laleli-hali-yikama

Laleli Halı Yıkama

Bizler şirket olarak Laleli halı yıkama merkezi tarafından size vereceğimiz hizmetle sizlerin halı yıkama alanında memnuniyetinizi kazanmak için gerekli olan tüm hassasiyeti göstermekteyiz. Tüm ev ve iş yeri halılarınızı en ileri teknolojik donanımımız ile yıkamaktayız. Halı sektöründe öncü olan şirketimiz sizin memnuniyetiniz için garantili halı yıkama hizmetini başlatmış olup uygun fiyat politikası izlemektedir. Halılarınız size söz verilen zamanda adresinizden teslim alınır ve yine size söz verilen zamanda adresinize teslim edilir. Ödemelerinizi dilerseniz kredi kartınızla kolayca yapabilir veya nakit olarak ödeyebilirsiniz. Halı yıkama işlemlerinde şirket olarak halı çeşidine ve iplik kalitesine göre farklı yıkama metotları uygulamaktayız. Şirketimizde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama hizmetleri verilmektedir. Böylece halılarınız hem daha mükemmel bir şekilde yıkanmakta ve hem de yıpratılmadan temizlik sağlanmaktadır. Artık her çeşit halılarınızı güvenle teslim edebileceğiniz bir firma vardır. Şirket olarak sizin memnuniyetiniz için gereken tüm çalışmaları hassasiyetle yapan şirketimiz halı yıkama işlerinizde her zaman sizin yanınızdadır.

Laleli koltuk yıkama merkezi olarak ta sizlere en kaliteli koltuk yıkama hizmetini sunmaktayız. Tüm ev ve işyerinizdeki koltuklarınız şirketimiz güvencesi ile en mükemmel şekilde yıkanmaktadır. Şirketimiz tarafından gelecek olan uzman ekibimiz öncelikle koltuklarınıza vakumlama tekniği uygulayacaktır. Böylece koltuklarınız tozlarından arındırılacak ve yıkanması için hazır hale gelecektir. Tozlarından arınmamış bir koltuğun yıkanması kadar uygun olmayan bir yıkama işlemi olamaz. Bundan sonra doğru şampuan ile koltuk yıkama yapılır ve yıkama işlemi tamamlanır. Halı ve koltuk yıkama işlemlerinizde siz de güvenebileceğiniz firma olarak şirketimizi tercih etmelisiniz.

 

Laleli, tarihi sur içi ana aksı olarak kabul edilen Ordu caddesi etrafında uzanan Beyazıt ile Aksaray arasında olan Fatih ilçesine bağlı bir semttir. Günümüzde Laleli’de bavul ticareti ve giyim eşyası ticareti yapılmaktadır. Ticaret genelde yurt dışına yönelik bir ticarettir. Özellikle Rusya bu ülkeler arasında başı çekmektedir. Eskiden beri Laleli denince akla hep bavul ticareti gelmiştir. Bundan çok değil otuz – kırk yıl kadar önceleri Laleli denince akla İstanbul’un sosyete kesiminin oturduğu, birçok ünlünün, sine sanatçısının oturduğu yer akla gelmekte idi.

Daha sonraları özellikle bavul ticaretinin merkezi haline gelen ve bu ticaretin yüzde 80’inin Rusya ile olmasından dolayı Laleli’nin çehresi oldukça değişmiştir. Çehresi ile beraber imajı da değişen Laleli doksanlı yılların sonuna doğru ticaret noktasından oldukça zor günler geçirmiştir. Bavul ticaretinin adeta durma noktasına geldiği semtte ticareti canlandırmak için dernekler kurulmuş, birçok başarısız girişimler yapılmıştır. Ancak sevindirici haber 2011 yılında gelmiş ve ilk kez ciddi olarak Rusya ile bavul ticareti konusunda ciddi görüşmeler yapılıp kararlar alınmıştır. Laleli yeni çehresi ile yine İstanbul’un en önemli semtlerinden birisi olmaktadır.