Servis Bölgeleri

Levent Halı Yıkama

Levent Halı Yıkama

Levent Halı Yıkama

Levent Halı Yıkama

Şirketimiz Levent halı yıkama merkezi ile sizlere en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaya başlamıştır. Levent halı yıkama fabrikamız, halı yıkama sektöründe öncü olup sektöre birçok yenilikler kazandırmış olan bir şirkettir. Şirketimizde bütün ev ve işyeri halılarınız mükemmel bir şekilde yıkanarak temizlenmektedir. Halı yıkamada ileri teknoloji kullanarak ve farklı halı yıkama programları ile müşterilerin memnuniyetini kazanan şirketimiz garantili halı yıkama ile de sektörde öncü olmaktadır. Şirket olarak sahip olduğumuz teknoloji ile step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok halı yıkama programları uygulamakta sizlere kaliteli bir yıkama hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz bizimle online olarak irtibat kurabilir veya telefonla arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Şirket olarak uygun fiyat uygulaması yapmakta olup ödemelerinizde nakit veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı sağlamaktayız. Halılarınız size söylenen zamanda adresinizden alınır ve yine size söylenen zamanda adresinize teslim edilir.

Koltuk yıkama işlerinizde de güvenebileceğimiz şirketimiz Levent koltuk yıkama merkezi ile sizlere hizmet vermektedir. Şirket olarak sizden alınan randevu zamanında adresinize gelen uzman ekibimiz koltuklarınızı öncelikle vakumlama tekniği ile tozlarından arındırmaktadır. Çünkü kaliteli bir koltuk yıkama için öncelikle iyi bir vakum yapılarak koltuklarınızın tozlarından arındırılması gerekmektedir. Ardından koltuğunuzun kumaş çeşidine göre seçilecek olan şampuanla doğru yıkama yöntemi ile koltuklarınız en güzel şekilde yıkanmaktadır. Halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizde sağlığa zararlı olmayan ve kanserojen içermeyen ürünler kullanılmaktadır.

 Levent, İstanbul’un Beşiktaş ilçesine bağlı bir mahalledir. Levent’in yakın tarihi 1950 yılında bu bölgede Levent’in çekirdek kısmını oluşturan toplu konut projelerinin yapılmasından ibarettir. 1950 yılında yapılmaya başlanan bu projenin olduğu yere 1. Levent denmektedir. Bundan sonra 3 ayrı büyük toplu konut projeleri daha yapılmış ve bu sebeple 1. Levent, 2. Levent, 3. Levent ve 4. Levent olarak adlandırılmıştır. Son olarak Levent’in kuzey kısmına doğru genişleyen bölgeye de Yeni Levent denmektedir. Levent’in asıl olarak kullanılmaya başlandığı tarih ise 1780’li yıllara denk gelmektedir. Bu tarihte zamanın padişahı 1. Abdülhamit Han tarafından Büyükdere Caddesinin doğusuna düşen taraf zamanın Kaptan-ı Deryası Cezayir’li Hasan Paşa’ya verilmiştir. O zamanlar Osmanlı ordusunda deniz donanmasındaki askerlere “Levend” dendiği için Hasan Paşa buraya kurduğu çiftliğe Levend çiftliği adını vermiştir. Sultan lll. Selim ise Nizam-ı Cedid ordusun ilk kışlasını buraya yaptırmıştır. Günümüzde ise 1947 yılında Emlak Kredi Bankası yeni yapacağı toplu konut projesi için Levent’i seçmiş ve bölge 1960 yılında biten konut projesi ile İstanbul’un en gözde semtlerinden birisi haline gelmiştir. 1980 yılına gelindiğinde ise İstanbul’un gökdelenleri Levent’te yükselmeye başlamıştır.