Servis Bölgeleri

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Mecidiyeköy Halı Yıkama

Halı yıkama sektöründe öncü olan Mecidiyeköy halı yıkama merkezi ile sizlere hizmet vermektedir. Şirketimiz halı yıkama sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizlere en mükemmel şekilde halı yıkama hizmeti vermektedir. Mecidiyeköy Halı Yıkama fabrikamız tarafından tek tip değil de farklı halı çeşitlerine göre farklı yıkama programları uygulanmaktadır. Böylece halılarınız hem daha mükemmel şekilde yıkanarak üstün bir temizlik elde edilmekte hem de halılarınız daha uzun ömürlü olmaktadır.

Eğer halılarınızın doğru şekilde yıkanarak daha uzun ömürlü olmasını istiyorsanız siz de halı yıkama işlemlerinizde bizi tercih etmelisiniz. Şirketimiz step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitleri sizlere hizmet vermektedir. Halı yıkama siparişlerinizi bizi arayarak veya online olarak internet üzerinden verebilirsiniz. Şirketimiz halı yıkamalarda kalitesine göre uygun ücretlendirme yapmakta olup dilerseniz kredi kartı ile ya da dilerseniz nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Siz de halı yıkama işlerinizde şirketimizi tercih ederek garantili halı yıkama hizmetimizin ayrıcalıklarından yararlanın.

Koltuk yıkama işlerinizde de Mecidiyeköy koltuk yıkama merkezi olarak hizmetinizde olan şirketimiz sizlere bu alanda da en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama işlerinizde bizi tercih ettiğinizde çok daha karlı çıkmaktasınız. Çünkü koltuk yıkamada marketlerde satılan ve oldukça pahalı olan koltuk yıkama ürünleri ile gerçek bir temizlik elde etmeniz mümkün değildir. Vakumlama yapılmaksızın yapacağınız bu temizlik sadece kısa süreli ve sahte bir temizlik olacaktır. Bu sebeple siz de vakumlama destekli mükemmel bir temizlik istiyorsanız mutlaka bizi tercih etmelisiniz. Şirketimizin uzman kadrosu ile siz de koltuk temizliğinde mükemmellikle tanışın.

 Mecidiyeköy, Levent ve Maslak ile birlikte Kağıthane, Şişli ve Beşiktaş üçgeni içerisindeki en büyük merkez olup Şişli ilçesinin en büyük semtidir. Levent ve Maslak gibi büyük bir iş ve finans merkezi olan Mecidiyeköy bu semtlere Büyükdere Caddesi ile bağlanmaktadır. Nüfus bakımından Maslak ve Levent’ten daha yoğun bir nüfusa sahip olan Mecidiyeköy’de sabahın erken saatlerinde başlayan yoğunluk günün her saatinde devam eder.

Daha önceleri dut bahçeleri ile bağlık ve bahçelik bir yer durumunda olan Mecidiyeköy 1839 yılından itibaren zamanın padişahı Abdülmecit tarafında muhacirlere buralardan yer verilmesi ile iskâna açılmıştır. İsminin de padişahın ismine atfen Mecidiye olarak adlandırılması da bundan dolayıdır. 1970 yılından itibaren daha da yoğunlaşarak devam eden büyüme ve gelişme ile kısa zamanda iş ve ticaret merkezine dönüşen Mecidiyeköy büyüyerek kesintisiz olarak Levent ile birleşmiştir.

1970 yılında Boğaziçi köprüsü ve çevre yolunun Mecidiyeköy’den geçmesi ile birlikte Mecidiyeköy önü alınamaz bir şekilde büyüme ve gelişme göstermiştir. Mecidiyeköy’ün Galatasaraylı futbolcular için değeri ayrıdır. Çünkü yıllarca Galatasaray’ın stadı olan Ali Sami Yen’de burada bulunmakta idi. Cevahir, Astoria ve Profilo AVM burada bulunmaktadır.