Halı Yıkama Hizmetleri

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama

Nepal Halı Yıkama
Nepal halı larının yıkanmasında uzmanlaşmış olan Gülactı halı koltuk yıkama fabrikası  Nepal halı yıkama işleminde en doğru teknik ve doğru araç gereç ve en doğru şampuanlarla yapmaktadır nepal halılarda diğer halılarda olduğu gibi mutlak suretle tek tek yıkama yapılmalıdır.

Nepal halı yıkama da kaba kir ve tozlardan arındırılmış halı ıslatılır  hiç vakit kaybetmeden fırçalama işlemine geçilir. Fırçalama işlemi sonrası yine hızlı  bir şekilde gelberi ile durulama yapılır, durulama suyunun tüy dip ve hav aralarına nüfuz etmesi için tek yönlü gel beriden önce ileri geri gelberi uygulaması da yapılabilir. Kullanılan şampuanın nepal halıların niteliklerine uygun olması da önemlidir.
Gelberi ve durulama sonrası hiç vakit kaybetmeden yıkanan halı sıkma işlemine alınır. Sıkma esnasında halının kırılmaması için mutlaka boru tipi sıkmada sıkılması gereklidir kazan sıkmalarda sıkılan halıda kırılma izi yada çatlama olabilir  halı hemen açılır ve askıya asılır. Nepal halılarının yıkama işlemlerini yapan personellerimiz tecrübeli olduğundan hiç bir problemle karşılaşmazsınız . Nepal halıları temiz yıkamak kadar sorunsuz  yıkamakta önemlidir. sizde gülactı halı yıkamaya gelin nepal halılarınızı güvenle yıkatın Gülaçtı halı yıkama ile halılarınızda güller açsın…