Servis Bölgeleri

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

Sanayi Mahallesi Halı Yıkama

Şirketimiz Sanayi Mahallesi halı yıkama merkezi ile sizlere halı yıkama alanında en kaliteli hizmeti vermektedir. Halı yıkamak ev hanımlarının en büyük kâbusu idi. çünkü halı yıkamak demek oldukça büyük bir külfetin altına girmek demektir. Hele de halı yıkama sektöründen önceki dönemlerde halı yıkamanın sıkıntısı çok önceden başlardı. Yıkanacağı yer, kimle yıkanacağı, ne zaman yıkanacağı ve saire, adeta hasat zamanı köylülerin eskiden imece usulü hasat kaldırdıkları gibi ev hanımları da halı yıkama için uygun fırsat kollarlardır. Ancak sonradan halı yıkama sektörünün gelişmesi ile bu dert ortadan kalktı fakat bu sefer de ortaya kaliteli halı yıkama problemi çıkmıştır. İnsanlar gerçekten güvenebilecekleri, kaliteli halı yıkama hizmeti arar olmuşlardır.

Şirketimiz halı yıkama sektöründe öncü olup İstanbul’un en fazla tercih edilen halı yıkama sektörü haline gelmiştir. Çünkü firmamız bu alanda meydana gelen tüm gelişmeleri yakinen takip edip kendisini sürekli olarak geliştirmiş ve merkezlerini en ileri teknolojilerle donatmış bir firmadır. Şirketimizi diğer halı yıkama şirketlerinden ayıran en önemli özellik halınızın iplik ve dokuma kalitesine göre farklı yıkama yöntemleri uygulamasıdır. Yüzde yüz yün olan bir halı ile yüzde yüz likra olarak dokunmuş bir halının aynı yıkama işlemi ile yıkanmasını bekleyemezsiniz. Bu durumda iki halıdan birisi mutlaka zarar görecektir. İşte bu sebeple şirketimiz halı çeşitlerine göre farklı yıkama metotları uygulayarak hem daha kaliteli bir yıkama hem de daha hijyenik bir yıkama meydana getirmektedir. Şirket olarak step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitlerimizle sizlere en kaliteli halı yıkama hizmetini sunmaktayız. Yıkama işlemlerinde kullandığımız şampuanlar asla insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlardır. Siz de her türlü halı yıkama hizmetinde garantili halı yıkama ayrıcalığı ile şirketimizi tercih edebilirsiniz.

Koltuk yıkama sektöründe de güvenle tercih edebileceğiniz Sanayi Mahallesi koltuk yıkama merkezi sizlere en kaliteli koltuk yıkama hizmetini verecektir. Ev ve işyerlerindeki tüm koltuklarınızı yıkatmak için siz de bizimle irtibat kurarak uzman ekibimiz ile koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Size verilen randevu zamanında yerinde olacak olan ekibimiz öncelikle koltuklarınıza vakumlama uygulayarak tozlarından arındıracaktır. Bu işlemden sonra yıkanmaya hazır hale gelecek olan koltuklarınız uzman ekibimizin seçeceği ve koltuğunuzun kumaş yapısı ile tam uyumlu, koltuğunuza zarar vermeyecek olan şampuanımızla koltuklarınızı yıkayacaktır. Ardından kurumaya bırakılacak olan koltuklarınız tertemiz bir şekilde size teslim edilecektir. Siz de her türlü halı ve koltuk yıkama işlerinizde şirketimizi tercih edebilirsiniz.

 Sanayi Mahallesi, İstanbul’un Kağıthane ilçesine bağlı bir semttir. Türkiye’nin neredeyse hemen hemen her yerinden insanların oturduğu, Türkiye’nin adeta minyatür olarak tüm kesimin bulunduğu müstesna mahallelerinden birisi olan Sanayi Mahallesi mahallelilerin sevdikleri bir yerdir.