Servis Bölgeleri

Taksim Halı Yıkama

taksim-hali-yikama

Taksim Halı Yıkama

 

Taksim halı yıkama merkezi olarak sizlere kaliteli bir halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkamada Avrupa standartlarında hizmet veren Taksim halı yıkama merkezimiz sizlere halı çeşidine göre farklı yıkama alternatifleri ile hizmet sunmaktadır.

bu sayede halılarınız hem daha hijyenik olarak yıkanmakta, hem de yıpranmadan, solma olmadan yıkanmaktadır. İstanbul’un en çok tercih edilen halı yıkama şirketi olan firmamızda uygulanan bu yöntem garantili halı yıkama kapsamında sadece firmamız tarafından uygulanmaktadır. Hizmetlerimiz içinde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi yıkama çeşitleri bulunmakta ve böylece müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutulmaktadır. Halı yıkama kalitemize göre uygun ücretle yıkanan halılarınız için telefonla veya online olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Dilerseniz ödemelerinizi nakit olarak veya kredi kartı ile ödeme kolaylığı ile ödeyebilirsiniz.

Koltuk yıkama halı yıkamadan daha fazla önem taşıyan bir unsurdur. Çünkü koltuklarınız halılarınıza göre çok daha fazla kullanılmakta ve koltuklarla olan temasınız halıya oranla çok daha fazladır. Bu sebeple de koltuk yıkamaya çok daha fazla önem vermeniz gerekir. Taksim koltuk yıkama merkezi olarak sizlere kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Koltuklarınız öncelikle vakumlama cihazlarımızla tozlarından arındırılır ve ardından koltuğunuz için doğru olan şampuanla yıkanır. Kullandığımız şampuan sağlığa zarar vermeyen yıkama şampuanlarıdır. Siz de her türlü ev ve işyeri koltuklarınızı şirketimize güvenle yıkatabilirsiniz.

 Taksim denince akla Taksim Meydanı gelmektedir ve Taksim ile genelde burası kast edilir. Taksim Meydanı İstanbul’un en meşhur, dünyaca tanınan meydanıdır. Buraya Taksim denmesinin sebebi Galata – Beyoğlu suyunun dağıtıldığı yani Taksim edildiği yer olması sebebi iledir. Eskiden burada bulunan küçük bir kulübeden etrafa su taksimi yani dağıtım işi yapıldığından buraya Taksim Meydanı denmiştir. Günün her saatinde yani 24 saat boyunca hareketin, eğlencenin eksik olmadığı taksimde birçok eğlence, alışveriş yerleri, oteller, barlar açık olarak hizmet vermektedir. Meydandan İstiklal Caddesi boyunca tünele kadar sürekli gidip gelen bir tramvay bulunmaktadır.

Oldukça yoğun trafiğin olduğu meydandaki trafiği azaltmak için 2013 yılı başında alınan kararla meydan kapatılmış ve trafiğin alta alınarak meydanın daha da rahatlatılması için çalışmalar başlatılmıştır. Daha önceleri eski sıralı evlerin bulunduğu meydan sonradan meydan halini almıştır ve Cumhuriyet anıtının dikilmesi ile de şimdiki pozisyonuna bürünmüştür. Heykel, İtalyan heykel tıraş; Pietro Canonica taraından 2,5 yıl gibi bir sürede tamamlanmıştır. Anıt dikildikten sonra Taksim Meydanı alan özelliğine kavuşmuştur.

Meydanın en büyük özelliklerinden birisi de izinli – izinsiz, büyük – küçük çapta birçok gösteri, eylem, yürüyüş ve benzeri olayların neredeyse hiç eksik olmadığı bir yer olmasıdır.