Servis Bölgeleri

Tozkoparan Halı Yıkama

tozkoparan-hali-yikama Tozkoparan Halı Yıkama

 

Tozkoparan halı yıkama merkezimiz sizlere halı yıkama alanında en kaliteli ve mükemmel bir hizmet sunmaktadır. Şirketimiz halı yıkama sektöründe öncü olup taklit eden değin taklit olunan bir firma hüviyetindedir.

Müşterilerimize verdiğimiz değerden dolayı halı yıkama sektöründe meydana gelen tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve tesislerimizi son teknoloji ile donatmaktayız. Siz de halı yıkama işlemlerinizde güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Şirketimiz halı yıkamanın ne kadar zahmetli ve ev hanımları tarafından ne kadar önemli olduğunun farkında olan bir şirkettir. Halı yıkama sektörünün gelişmesi ile sektördeki yerini öncü olarak almış olan şirketimiz en fazla tercih edilme sebebini müşterilerinin isteklerine kulak vermesi ve sürekli olarak kendisini geliştirmesine borçludur. Bizler halı yıkamada en ileri teknolojiyi kullanmaktayız. Bu sebeple de halı yıkamada farklı halı yıkama metotları uygulamakta ve böylece halılarınızın yıpranmadan yıkanmasını sağlamaktayız. Şirketimizde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok çeşit halı yıkama yapılmaktadır. siz de bizimle telefonla veya online oalrak internet üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi nakit veya kredi kartı ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Siz de garantili halı yıkama hizmetinden yararlanarak güvenle halılarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Koltuk yıkama alanında da öncü olan şirketimiz sizlere Tozkoparan koltuk yıkama merkezi olarak hizmet vermektedir. Koltuk yıkama işlemi halı yıkama işleminden çok daha önemli ve önceliklidir. Çünkü koltuklar halıya nispetle çok daha fazla zaman geçirilen ve doğrudan temas edilen yerlerdir. Bu sebeple siz de koltuk yıkamada bizi tercih edebilirsiniz. Şirketimizin uzman kadrosu koltuklarınızı öncelikle vakumlama cihazı ile tozlarından arındıracak ve ardından yıkama işlemine geçecektir. Yıkama işleminde koltuğunuzun kumaş cinsine göre en uygun olan ve sağlığa zarar vermeyen şampuan kullanılmaktadır. Yıkama işlemi sonlandıktan sonra koltuklarınız kurumaya bırakılarak size tertemiz olarak teslim edilmektedir.

Tozkoparan, İstanbul’un Güngören ilçesine bağlı güzel bir semttir. Eğitim seviyesi yüksek olan semt özellikle 1970’li yıllarda İstanbul’un en popüler semtleri arasında yer almakta idi. Tozkoparan semtine ait 2 adet spor takımı bulunmaktadır. Bunlar; Tozkoparan Birlik Spor ve Altınova spor kulüpleridir. Merter, Topkapı ve Davutpaşa üçgeninde kalan mahallenin E-5 karayoluna cephesi bulunmaktadır. İstanbul gibi metropol bir şehir içinde ve bulunduğu konum itibarı ile oldukça ağaçlık ve yeşillik içinde kalan mahalle adeta bir köy olarak kabul edilmektedir.

Ancak son olarak çıkan kanunlar ve Bakanlar Kurulu Kararı ile Tozkoparan kentsel dönüşüm kapsamına alınan semtler arasındadır. 10 bin konutluk yeni konut projesi ve devamında gelecek olan projelerle Tozkoparan’ın oldukça lüks ve yaşanılması harika olacak, eski günlerini aratmayacak bir görünüşe kavuşması beklenmektedir.