Servis Bölgeleri

Yeşilköy Halı Yıkama

yesilkoyi-hali-yikama

Yeşilköy Halı Yıkama

 

Yeşilköy halı yıkama merkezi olarak kurulan şirketimiz Yeşilköy’de yaşayan tüm İstanbullulara halı yıkama alanında en kaliteli hizmeti vermektedir. Siz de her türlü ev ve işyeri halılarınızı garantili halı yıkama kapsamında güvenle bize teslim edebilirsiniz. Halınızın iplik ve dokuma kalitesine göre farklı yıkama metotları uygulanmaktadır. Yüzde yüz yün olan bir halınızla yüzde yüz likra olarak dokunmuş bir halınızın aynı yıkama programı ile birinden birinin zarar göreceği ortadadır. Bu sebeple bizler step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi yıkama seçenekleri ile sizlere daha kaliteli bir yıkama sunmaktadır. siz de telefonla veya online olarak bizimle irtibat kurarak halı yıkama siparişlerinizi verebilirsiniz. Halı yıkama kalitemize göre aldığımız ücret en uygun ücret olup ödemenizi nakit veya kredi kartınızla kolayca yapabilirsiniz.

Koltuk yıkama işlerinizde de güvenebileceğiniz şirketimiz sizlere Yeşilyurt koltuk yıkama merkezi olarak en kaliteli koltuk yıkama hizmetini sunmaktadır. Siz de her türlü ev ve işyerlerinizdeki koltuklarınızı bize teslim ederek güvenle koltuklarınızı yıkatabilirsiniz. Koltuk yıkamada son teknolojiyi kullanan şirketimiz öncelikle koltuklarınıza vakumlama işlemi yapmakta ve böylece koltuklarınızın tozlarından arındırılmasını sağlamaktadır. Tozlarından arındırılmış olan koltuklarınız daha sonra koltuğunuzun kumaş yapısına göre en uygun olan şampuanla yıkanmakta ve koltuğunuzda özel bir leke varsa en son onunla ilgilenilerek mükemmel bir temizlik meydana getirilerek koltuklarınız teslim edilmektedir. Yıkamada kullandığımız ürünlerin tamamı sağlık açısından bir sakınca olmayan ve zararsız olan ürünlerdir.

Yeşilköy, İstanbul’un Bakırköy ilçesinin bir mahallesidir. İsmini fazlasıyla hak eden Yeşilköy Atatürk Hava Limanının bulunduğu, yeşili ile insanları etkileyen ve adeta İstanbul gibi bir yerde köy havası yaşatan müstesna semtlerden birisidir. Eski adı ile Ayastefanos olan semt Cumhuriyet kurulduktan sonra ismi Yeşilköy olarak uygun görülüp bu isim il adlandırılmıştır. Florya mahalleleri arasında denize kıyısı bulunan bu mahalle Bakırköy’ün 7 kilometre batısında yer almaktadır.

1970’li yıllara kadar köy ve sahil dinlenme yeri olarak kullanılan Yeşilköy bu tarihten sonra hızla gelişme göstermiştir. Bakırköy’ün en büyük mahallesi olan Yeşilköy Cumhuriyetten önce Rumların yaşadığı bir balıkçı köyü idi. Cumhuriyet döneminin meşhur edebiyatçılarından Halit Ziya Uşaklıgil’in buranın yeşiline ve doğasına hayranlığından dolayı bu ismi tekli ettiği de bazı kaynaklarda geçmektedir.

Yeşilköy ilk olarak tarih sahnesindeki yerini 1203 yılında Haçlıların buraya çıkması ile almıştır. 19. Yüzyılın başlarında Sultanın hediyesi olarak Yeşilköy Ermeni olan Dadyan ailesine verilmiştir.

Meşhur Ayastefanos antlaşmasının yapıldığı yer olan Yeşilköy aynı zamanda Sultan ll. Abdülhamit’in de Selanik’e sürgün kararının alındığı yerdir. Günümüzde İstanbul’un en gözde ve lüks semtlerinden olan Yeşilköy hala daha ismini hak etmeye devam etmektedir.