Servis Bölgeleri

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar da bizler de Avcılar halı yıkama merkezi olarak sizlere en mükemmel hizmeti en ileri teknolojik cihazlarımızla sunmaktayız. Avcıların hak ettiği şekilde sizlere halı yıkama hizmeti sunan şirketimizle sizin ve halılarınızın yüzü gülecektir. Özellikle çocuk küçük çocuk sahibi olanların bilinçsiz şekilde temizlik olsun ve çocuğun sağlığına zarar gelmesin düşüncesi ile alıp kullandıkları ürünlerle halınızda meydana getirdiğiniz sahte temizlik esasen halınıza ve çocuğunuza ciddi anlamda zarar vermektedir.

Uzmanların uyarılarının da bu doğrultuda olduğu gibi çocuklarınızı kimyasal bileşenli ve kanserojen içerikli ürünlerden uzak tutmalısınız. Bizler hem halılarınız için kanserojen içermeyen, hem de halınız için en uygun olan temizleme yöntemimizle sevdiklerinizin sağlıklarını koruyarak aynı zamanda halınızın temizliğini de en mükemmel şekilde ve halınızı soldurup yıpratmadan yerine getirmekteyiz. Eğer halınızın gerçekten hem sağlı hem de uzun ömürlü olması için gerekli hassasiyetin gösterilmesini istiyorsanız bu hususta işi uzmanına yani bize bırakmalısınız. Biz de halınızın cinsine göre en doğru temizlik yöntemi ile halınızı yıkamaktayız. Avcılar Halı Yıkama fabrikamız halı yıkama halı çeşitlerine göre; step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuma yıkaması gibi kategorilere ayrılmaktadır. Birinde uygulanan yıkama yöntemini diğerinde uygulayamazsınız. Ancak evinizde sizin yapacağınız temizlik her halıya aynı şekilde olacaktır. Gelin hem kendinizi bu zahmetten kurtarın, hem de halınız için daha hijyenik bir temizlik elde edin ve halılarınızı bize teslim edin.

Koltuk yıkama işlemleri de Avcılar koltuk yıkama merkezi olarak şirketimiz tarafından aynı hassasiyette yapılmaktadır. Koltuklarınız, halılarınıza nispetle çok daha özen gösterilmesi gereken eşyalardır. Çünkü koltuğunuzda daha farklı sayıda kişiler oturmakta ve daha çok vakit geçirmektesiniz. Koltuk temizliği demek koltuğun kirlenmiş görünen yerinin iyice silinmesi ile leke görünümünün ortadan kaldırılması veya üzerinde farklı bir örtü sererek koltuğun görünür şekilde kirlenmesini engellemeniz demek değildir. Koltuk temizliği öncelikle koltuğunuzun sağlığınız için ve sevdiklerinizin sağlığı için büyük önem arz eden tozlardan arındırılması demektir ki, bunun için elinizde sanayi tipi ve bu iş için tasarlanmış olan güçlü bir vakum cihazı olması gerekir. Böylece halınızı tozlardan arındırdıktan sonra temizliğe geçerek koltuğunuza uygun sağlık yönünden doğru şampuanı seçerek temizleme işlemine geçmelisiniz. Tüm bu sayılan işlemler için en doğru adres yine şirketimiz olacaktır.

 Avcılar İstanbul için her zaman büyük önem taşımış ve günümüzde de önemini koruyan İstanbul’un mühim bir ilçesidir. Avcılar özellikle sanayi alanında İstanbul’un merkezi haline gelmiş ve yurtiçi ve yurtdışı için üretimlerin yapıldığı çok önemli bir değere sahiptir. Yaşam alanlarını da oldukça fazla olduğu Avcılar’da ikamet etmek bir ayrıcalık olarak görülmektedir. Avcılar bu pozisyonu ile İstanbul’un önemli bir kavşak noktası olmaktadır.