Servis Bölgeleri

Zeytinburnu Halı Yıkama

zeytinburnu-hali-yikama

Zeytinburnu Halı Yıkama

 

Şirketimiz Zeytinburnu halı yıkama merkezi olarak sizlere halı yıkama alanında en kaliteli halı yıkama hizmetini vermektedir. Ev hanımlarının en büyük problemi olan ve mevsim temizliğinin değişmez unsuru olan halı yıkama da, halı yıkama sektörü hanımları rahatlatmış, güvenilir, halılarınızı yıpratmadan kaliteli halı yıkama bakımında da şirketimiz tercih edilen bir halı yıkama şirketi olarak hanımların takdirini kazanmıştır.

Çünkü şirketimiz halı yıkama alnındaki tüm gelişmeleri yakından takip etmekte ve kendisini en ileri teknoloji ile yenilemektedir. Bu sebeple de şirketimiz sizlere ülkemizde ilk defa uygulamaya konulan garantili halı yıkama kapsamında hizmet vermektedir. Her türlü ev ve işyeri halılarınız bu kapsamda yıkanmaktadır. Halılarınızın iplik ve dokuma kalitesine göre farklı yıkama yöntemlerine tabi tutulduğu şirketimizde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitleri uygulanmaktadır. Üstelik bütün yıkama işlemlerimizde sağlığa zararlı olmayan yıkama ürünleri kullanılmaktadır. siz de dilerseniz telefonla dilerseniz online olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Uygun fiyat politikası uygulayan şirketimiz ödemeleriniz nakit veya kredi kartı ile kabul etmektedir. Halılarınız size söz verilen zamanda adresinizden teslim alınır ve yine size söz verilen zamanda adresinize teslim edilir.

Koltuk yıkamada de güvenle tercih edebileceğiniz şirketimiz size Zeytinburnu koltuk yıkama merkezi ile en kaliteli koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Tüm ev ve iş yeri koltuklarınız uzman ekiplerimizle son teknoloji ile kısa sürede itina ile yıkanmaktadır. Koltuk temizliğinde öncelikle koltuklarınız vakumlama cihazlarımızla tozlarından arındırılır ve ardından yıkama işlemin geçilir. Vakumlama yapılmaksızın marketlerden alınan pahalı ürünlerle yapacağınız koltuk yıkama işlemi tamamen yüzeysel ve sahte bir temizliktir. Şirketimiz tarafından koltuklarınızın kumaş yapısına zarar vermeyecek şekilde vakumlama yapılarak ardından koltuğunuzun kumaş yapısına göre doğru şampuanla koltuğunuz yıkanır ve kurumaya bırakılarak tertemiz olarak size teslim edilir.

Zeytinburnu, İstanbul’un en tanınan ve bilinen büyük ilçelerindendir. Fatih’in 1453 yılında İstanbul’u fethetmesi ile birlikte İstanbul’un merkezinden ayrılan ve Hıristiyanlık inançlarına sıkı sıkıya bağlı olan, kendilerine Kudüslü Papazlar olarak isim verilen papazlar Hıristiyanlığın inanç ve esaslarını daha rahat ve özgürce yaşayabilmek için buraya yerleşmişlerdir.

Kudüslü Papazlar burada tarımla uğraşmışlar ve özellikle zeytincilik yapmışlardır. İşte bu günkü Bakım Merkez Komutanlığı’nın bulunduğu azan o zamanlarda tümüyle zeytinliklerle dolu olduğu ve buranın burunu andırmasından dolayı Zeytinburnu ismi ile anılmaya başlanmıştır. Daha sonra yine Fatih Kazlıçeşme ile Zeytinburnu civarını Edirne ve Anadolu’dan gelen derici esnaf ile doldurmuş ve dericileri buraya toplamıştır.

Hala daha Zeytinburnu ’nda derici esnaf ağırlıktadır. Bu gün Zeytinburnu’nda tarihin izlerini taşıyan birçok yapı bulunmaktadır. Zeytinburnu İstanbul’u İstanbul yapan en güzel yerlerden birisidir.