Servis Bölgeleri

Nurtepe Halı Yıkama

Nurtepe Halı Yıkama

Nurtepe Halı Yıkama

Nurtepe Halı Yıkama

Nurtepe, İstanbul Kağıthane ilçesinin bir mahallesidir. 23 bin nüfusluk bu mahalle Eyüp ilçesine de komşudur. Tam olarak Kağıthane Merkez, Hamidiye mahalleleri ile Eyüp ilçesinin Güzeltepe mahalleleri arasında kalmış ve bu üç komşu mahalle arasında bulunan bir mahalledir. Mahalle zaman zaman çeşitli olayların yaşandığı ve yerleşim şekli nedeni ile kötü amaçlı kişilerin bir takım gösteri ve benzeri olayları çıkarmak için seçtiği bir yer olsa da kendi bünyesinde oldukça güzel bir mahalledir. Ulaşım hususunda İstanbul’un hemen hemen her yerinden buraya kolayca gelmek mümkündür.

Şirketimizin kurmuş olduğu Nurtepe halı yıkama merkezi ile Nurtepe Mahallesi ve çevresindeki İstanbullulara halı yıkama alanında en kaliteli ve en mükemmel halı yıkama hizmetini vermekteyiz. Firmamız halı yıkama sektöründe önde gelen ve sektöre birçok yenilikler kazandıran, sektördeki firmalar tarafından taklit edilen, yenilikçi ve araştırmacı bir firmadır. Firmamız ev hanımların en büyük problemi olan ve ev hanımlarını en fazla zorlayan halı yıkama işini bayanların omuzlarından almaktadır. Siz de halı yıkama alanında firmamıza güvenebilirsiniz. Firmamız ülkemizde ilk defa uygulanan garantili halı yıkama ile sizlere güvenilir bir halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Sizlere daha kaliteli hizmet vermek maksadıyla halınızın iplik ve dokuma kalitesine göre farklı halı yıkama çeşitleri ile sizlere en güzel halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Böylece halılarınız hem daha uzun ömürlü olmakta ve daha sağlıklı bir şekilde daha kaliteli bir yıkama meydana gelmektedir. Bu kapsamda şirketimiz tarafından step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama hizmetleri verilmektedir. Siz de ev ve iş yerinizdeki halılarınızı bize teslim ederek güvenle halılarınızı yıkatabilirsiniz. Şirketimiz halı siparişlerinizi telefonla veya online olarak almaktadır. Uzman ekiplerimiz halılarınızı adresinizden zamanında teslim alıp yine size söz verilen zamanda adresinize teslim etmektedir. Ödemelerinizi dilerseniz nakit olarak veya dilerseniz kredi kartınızla kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik şirketimiz uygun fiyat uygulaması ile de tercih edilen bir firmadır. Verdiğimiz halı yıkama hizmetine göre fiyatlarımız en uygun miktarlardır.

Nurtepe koltuk yıkama merkezi olarak sizlere koltuk yıkama işlerinizde de profesyonel hizmet sunan şirketimiz ileri teknoloji sistemleri ile tüm ev ve iş yeri koltuklarınızı en güzel şekilde yıkamaktadır. Koltuk yıkama işlerinizde koltuklarınız öncelikle koltuğunuza ve kumaşına zarar vermeyecek teknolojide üretilmiş vakumlama cihazlarımız ile tozlarından arındırılmaktadır. Bu işlem kaliteli bir koltuk yıkama için çok önemlidir. Böyle bir işlem gerçekleştirilmeden yapılacak olan yıkama veya sizin evinizde yapacağınız yıkama tamamen yüzeysel ve sahte bir yıkamadır. Bizler vakumlama işleminden sonra koltuklarınızın kumaş yapısına göre doğru şampuan ile koltuklarınızı yıkamakta ve böylece koltuk yıkama işleminizi mükemmel bir şekilde tamamlamaktayız.