Servis Bölgeleri

İkitelli Halı Yıkama

ikitelli-hali-yikama

İkitelli Halı Yıkama

İkitelli, Küçükçekmece sınırları dâhilindeki Avrupa’nın en büyük organize sanayi bölgesine sahip olan semttir. Eminönü ve Karaköy’ün gittikçe sanayileşmeye başlaması ise 1980 yılında sanayi kuruluşlarının bu yerlerden çıkarılması ve daha düzenli bir hale getirilmesi için sanayi bölgesi olarak seçilen İkitelli 20 yıl gibi bir zamanda büyük gelişme göstererek Avrupa’nın en büyük organize sanayi kuruluşu bölgesini oluşturmuştur. İkitelli’de meydana gelen bu gelişme beraberinde çarpık yapılaşma ve gecekondulaşmayı da getirdiği için bu sefer yerleşimin de düzene sokulması amacı ile Başakşehir projesi başlamış ve büyük bir uydu kent kurulmuştur. Olimpiyat köyü ve Atatürk Olimpiyat Stadı’nın da buraya kurulması ile bölge büyük bir gelişme göstermiştir. Günümüzde İkitelli hala büyüme ve gelişmeye devam eden büyük medya kuruluşlarının yer aldığı önemli bir İstanbul semtidir.

Bizler İkitelli halı yıkama merkezi ile ikitelli ve civarında oturan İstanbullulara en kaliteli ve en gelişmiş halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Günümüzde artık halı yıkamanın evlerde yapılması mümkün değildir. Bunun için piyasada satışı yapılan robotlar oldukça pahalı olup istenilen sonucu da tam vermemektedir. Zaten ekonomik olarak ta karşılaştırıldığında halı yıkama robotlarına ödenen ücret sizin en az 5 – 6 yıl rahatça halı yıkama yaptırabileceğiniz bir ücrete denk gelmektedir ki alacağınız robotlar size tam performans sağlamamakla birlikte bu kadar süre içerisinde demode olmaktadır. Halı yıkamak için marketlerde satılan ürünler ise sadece yüzeysel bir temizlik meydana getirmekte olup sizi memnun edecek sağlık ve hijyen bakımından uygun olmayan bir temizlik meydana getirmektedir. Bu sebeple halı yıkama işinizde bizi tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Sektörde öncü olan şirketimizle çalışmanın ayrıcalıklarından yaralanarak siz de halılarınızı garantili halı yıkama kapsamında yıkatabilirsiniz. Dilerseniz online olarak sipariş verebilir ve randevu alabilir, dilerseniz ödemelerinizi kredi kartınızla yapabilirsiniz. Üstelik uygun ve ekonomik fiyatlarla bu işi yapan firmamız sizlere söz verdiği zamanda halılarınızı adresinizden alıp yine size söz verdiği zamanda halılarınızı adresinize teslim etmektedir. Her türlü teknolojik donanıma tam olarak sahip olan firmamız sizin memnuniyetinizi mutlaka kazanacaktır.

Halı yıkama sektöründe olduğu gibi koltuk yıkama alanında da İkitelli koltuk yıkama merkezi olarak sizin hizmetinizde olan şirketimiz koltuklarınızı en güzel şekilde yıkamaktadır. Koltuk yıkama işleminde ileri teknoloji kullana şirketimiz koltuklarınıza zarar vermeden kaliteli bir yıkama meydana getirmektedir. Ekiplerimiz öncelikle koltuklarınıza vakumlama tekniği uygulamaktadır. Bu uygulama ile koltuklarınız tozlarından arındırılmaktadır. Böylece yapılacak olan temizlik gerçek bir temizlik olacaktır. Koltuklarınızda tozlar durduğu halde yapacağınız temizlik sadece yüzeysel ve sahte bir temizlikten ibaret olmaktadır. Vakumlama işleminden sonra temizlik safhasına geçen şirketimiz koltuğunuzun kumaş yapısına göre doğru olan şampuan ve fırçayı kullanarak koltuk kumaşlarınıza zarar vermeden koltuklarınızı mükemmel bir şekilde temizleyerek size teslim edecektir.