Servis Bölgeleri

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama merkezi ile Kayaşehir’in halılarını yıkamaya talip olduk. İstanbul’un en çok tercih edilen kayaşehir halı yıkama merkezi olmanın verdiği sorumluluğu üzerimizde taşıyarak Kayaşehir sakinlerine merkezimizde en güzel ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Şirket olarak halı yıkama alanında meydana gelen tüm gelişmeleri yakinen takip etmekte bu alanda yapılan fuarlara katılarak gelişmeleri yakından izlemekteyiz. Sizlere en mükemmel hizmeti verecek olan donanıma sahip merkezimizde tüm halılarınız en güzel şekilde yıkanarak size teslim edilmektedir. Halı yıkamada rastgele bir yıkama yaptırmanız doğru değildir. Çünkü halılar farklı iplik çeşitleri ve farklı dokuma kalitesi ile dokunmaktadır. Bu durum da beraberinde farklı yıkama yöntemleri getirmektedir. Çünkü elbiselerde bile aynı olmayan elbiselere aynı yıkama programı uygulanamazken faklı özelliklere sahip halılarda da aynı yıkama yöntemi tercih edilemez. Bu sebeple bizler halı yıkamada step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi tüm halı yıkama gibi metotlar geliştirerek halılarınızı hem en güzel şekilde yıkamakta hem de onların canlılığını korumaktayız. Halı yıkamada güvenebileceğiniz şirketimiz size aynı zamanda kredi kartı ile ödeme kolaylığı, online olarak sipariş verebilme gibi kolaylıklar sağlarken halılarınızın zamanında adresinizden teslim alınıp zamanında teslim edilmesi gibi hususlarda da hassas davranmaktadır.

Koltuk yıkama işlerinizde de güvenebileceğiniz şirketimiz Kayaşehir koltuk yıkama merkezi ile koltuk yıkama işlerinizde de hizmetinizdedir. Koltuk yıkama alanında yine şirketimize güvenebilir ve ev ve işyerlerinizdeki koltuklarınızı şirketimize güvenle yıkatabilirsiniz. Şirketimiz öncelikle koltuklarınıza vakumlama tekniği uygulamak sureti ile koltuklarınızı tozlarından arındırmakta ve ardından koltuğunuzun kumaş çeşidine göre şampuan seçerek size koltuklarınızı en güzel şekilde yıkamaktadır. Vakumlama yapılarak tozlarından arındırılmayan koltuk yıkama doğru bir yıkama yöntemi değildir. Bu sebeple mutlaka şirketimizi tercih etmeli ve her türlü halı ve koltuk yıkama işlerinizde bize güvenerek halı ve koltuklarınızı bize yıkatmalısınız.

 Kayaşehir, İstanbul Başakşehir ilçesinin Güvercintepe Mahallesi üzerinde kurulu Avrupa’nın en büyük uydukenti olması yönünde tüm çalışmaların hızla sürdüğü modern ve çağdaş bir şehirdir. 60 bin konut projesinin devam etiği Kayaşehir’de inşaatlar TOKİ tarafından yapılmakta ve yapınıza devam edilmektedir. 2011 yılının ilk çeyreğinde 11 bin 500 konut sahiplerine teslim edilmiş olup her türlü alışveriş merkezleri, sosyal alanların yapımıza devam edilmektedir. Bitiminden sonra İstanbul’un en gözde uydukenti olmaya aday olan Kayaşehir ilçe olacak kapasiteye sahip bir yerleşim alanı konumuna gelmektedir. Emlak fiyatlarının gün geçtikçe arttığı Kayaşehir’de toplamda 400 bin nüfusun barındırılması planlanmaktadır. Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen İstanbul için Kayaşehir mükemmel bir yerleşim alanı olacaktır.Böylesine hızlı gelişen ve büyüyen Kayaşehir için biz de şirket olarak yerimizi aldık