Servis Bölgeleri

Merter Halı Yıkama

merter-hali-yikama

Merter Halı Yıkama

Merter halı yıkama merkezi olarak şirketimiz tarafından verilen halı yıkama hizmeti ile Merter ve civarında oturanlara kaliteli bir halı yıkama hizmeti sunmaktayız. Halı yıkamanın tüm yükünü ev hanımlarının üzerinde kaldıran şirketimiz sektörde öncü ve güvenilir bir isim olarak en fazla tercih edilen bir halı yıkama şirketidir. Şirketimiz halı yıkama sektöründe en ileri teknoloji ile donatılmış merkezinde halılarınızı garantili halı yıkama kapsamında yıkamaktadır. Halılarınızın iplik ve dokuma kalitesine göre farklı yıkama metotları ile en çok tercih edilen halı yıkama şirketi olmaktadır. Sizlere sunduğumuz halı yıkama hizmetleri içinde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi birçok halı yıkama çeşitleri bulunmaktadır. Ülkemizde ilk defa şirketimiz tarafından uygulanan garantili halı yıkama ile siz de güvenle halılarınızı bize teslim edebilirsiniz. Telefonla veya internetten online olarak sipariş verebileceğiniz şirketimiz sizlere söz verdiği zamanda halılarınızı adresinizden alır ve yine size söz verdiği zamanda halılarınızı adresinize teslim eder. Ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi kredi kartınızla da kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Her çeşit koltuk yıkama işlerinizde Merter koltuk yıkama merkezi olarak hizmet veren şirketimizden yararlanabilirsiniz. Şirketimiz sizlere koltuk yıkama alanında ileri teknoloji ile hizmet vermektedir. Sektöründe öncü olan şirketimiz deneyimli ve eğitimli kadrosu ile birlikte sizlere kaliteli bir koltuk yıkama hizmeti sunmaktadır. Öncelikle koltuklarınız için büyük önem arz eden vakumlama tekniği kullanılarak koltuklarınız en güzel şekilde tozlarından arındırılmaktadır. Tozlarından arınmış koltuklarınızın kumaş çeşidine göre uzman ekibimiz tarafından seçilecek olan doğru şampuanla koltuklarınız mükemmel şekilde yıkanacak ve ardından hususi olarak temizlenmesi gereken bölge varsa orası da temizlenerek memnun kalacağınız şekilde koltuklarınız size teslim edilecektir.

 Merter, İstanbul’un Bahçelievler ve Güngören belediyelerine ait semttir. Semtin adı 1958 ve 1959 yıllarında Kırkpınar ağalığı yapan Ahmet Merter’in buraya büyük ve modern bir site kurması ile siteye Merter adının verilmesi ve sonrasında da bu site etrafında büyüyerek gelişen bu semtin Merter olarak anılmasından gelmektedir. Şu anda Veysel Karani Camii’nin olduğu yer Merter semtinin merkezi konumundadır. 1960 yılına kadar tamamen üzüm bağları ve tarlalarla kaplı olan alan 1960 yılından sonra büyük bir gelişme ve değişim göstermiş ve günümüzdeki haline gelmiştir. MESİAD (Merter Sanayici ve İŞ Adamları Derneği) bilgilendirmesine göre Merter 500 bin metre karelik bir alandan oluşmakta olup 3 bin 700 kadar firmayı bünyesinde barındırmaktadır. İstanbul’un önemli tekstil ve toptancı merkezlerinden birisi olan Merter ulaşım açısından kavşak bir noktada olup her türlü toplu taşıma aracı güzergâhındadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası’nın bulunduğu Merter Zeytinburnu, Keresteciler Sitesi, Güngören ve Bahçelievler ile komşu bir semttir.