Servis Bölgeleri

Şişli Halı Yıkama

sisli-hali-yikamaŞişli Halı Yıkama

 

Şirketimiz büyüyen ve gelişen Şişli için Şişli halı yıkama merkezi kurarak burada Şişli’de oturan İstanbullulara kaliteli bir halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı yıkama sektöründe öncü olan şirketimiz sizlere bu konuda yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunan garantili halı yıkama hizmeti sunmaktadır. Halı yıkama işinde en son teknoloji kullanılan merkezimizde halınızın çeşidine göre farklı halı yıkama işlemleri uygulanmaktadır. Çünkü bütün halılara aynı yıkama metodu uygulandığında mutlaka aynı kalitede olmayan halılar zarar görmekte ve yıpranmaktadır. Bizse farklı halı yıkama çeşidine göre farklı halı yıkama programı uygulayarak halınızın temizliği ile beraber yıpranmamasını da temin etmekteyiz. Şirketimizde step halı yıkama, antika halı yıkama, shaggy halı yıkama, Nepal halı yıkama, bünyan halı yıkama, halıfleks yıkama ve el dokuması halı yıkama gibi halı yıkama çeşitleri yapılmaktadır. siz de garantili halı yıkama hizmetimizden yararlanmak için telefonla veya online olarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ekiplerimiz halılarınızı zamanında adresinizden teslim alıp yine zamanında adresinize teslim etmektedir.

Halı yıkama alanında olduğu gibi koltuk yıkama sektöründe de öncü olan şirketimiz sizlere koltuk yıkama alanında da Şişli koltuk yıkama merkezi ile kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Sizden alınan randevu zamanında hazır olan uzman ekibimiz koltuklarınızı öncelikle vakumlama yaparak tozlarından arındırmakta ve ardından yıkama işlemine geçmektedir. Koltuklarınızın daha çok hijyenik olması için çok önemli olan bu vakumlama işleminde koltuğunuzun kumaş yapısına zarar vermeyecek teknolojide vakumlama cihazı kullanılmaktadır. Daha sonra koltuğunuzun kumaş cinsine göre doğru şampuan seçimi ile yıkama işlemi tamamlanarak koltuklarınız kurumaya bırakılarak tertemiz şekilde size teslim edilmektedir.

Şişli, İstanbul’un Avrupa yakasında bulunan büyük bir ilçesidir. Herhangi bir köy yerleşkesi olmayan ilçe toplamda 28 mahalleden meydana gelmektedir. Beşiktaş, Sarıyer, Eyüp, Kağıthane ve Beyoğlu gibi İstanbul’un önemli ilçeleri ile çevrili önemli bir yerdedir. Şişli ismi ile alakalı iki ayrı görüş vardır.

Bunlardan birincisi; şiş yapımı ile utgğraşan bir ailenin burada oturması ve şişçiler adını taşıyan konağın bu semte isim olmasıdır. Diğer görüş ise; Şişli’nin topografik olarak Beyoğlu bölgesinin en yüksek yerinde olmasındandır. Şişli’nin kuruluşu 16. Yüzyılda en eski mahallesi olan Tatavla’nın kurulması ile başlar ve zamanla gelişerek günümüzdeki halini alır.

1870 yılında meydana gelen büyük Beyoğlu yangını ile Şişli’nin büyük bir bölümü yanmış ve yabancıların çoğu burayı terk etmiştir. Ardından Feriköy’de ilk bira fabrikası kurulmuş ve Şişli Etfal Hastanesi 1890 yılında kurulmuştur. 1920’li yıllarda yavaş yavaş bahçeli-evlerden apartmanlı yapılaşmaya geçilmesi ile Şişli’nin çehresi değişemeye başlamıştır.

1930’lu yıllara gelindiğinde ise artık iyice artan apartmanlı yapılaşmada Şişli, zengin kesim için apartman veya daire sahibi olmak için gözde bir yer durumuna gelmişti. Artık 1950’den sonra büyümesi daha da hızlanan Şişli 1980’lerden sonra önü alınamaz bir büyüme kaydederek günümüzdeki halini almıştır.